Neler Yeni

Yardım Membran sessiz ince klavye tercihi

Swers08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Orhan Yılmaz
Bütçe
650

HYPERX = 600 TL
STEELSERİES =650
RAZER =485
K55 PRO = 485

Önceliğim sessiz olması ve benim için çok önemli ince olması yüksek klavye kullanamıyorum örneğin gk30 vigor set iade ettim ve baktım 4.2 cm imiş maximum 2 2.5 üstünü kullanamıyorum bilek destekli kullanmadım fakat önceliğim ince olması ve sessiz olması günlerdir araştırıyorum bu 4 klavyeden birini alacağım yardımlarınızı bekliyorum bu açtığım son konu klavye ile ilgili.
Mesaj otomatik birleştirildi:

HYPERX = 600 TL
STEELSERİES =650
RAZER =485
K55 PRO = 485

Önceliğim sessiz olması ve benim için çok önemli ince olması yüksek klavye kullanamıyorum örneğin gk30 vigor set iade ettim ve baktım 4.2 cm imiş maximum 2 2.5 üstünü kullanamıyorum bilek destekli kullanmadım fakat önceliğim ince olması ve sessiz olması günlerdir araştırıyorum bu 4 klavyeden birini alacağım yardımlarınızı bekliyorum bu açtığım son konu klavye ile ilgili.
Ek olarak sessiz mekanik klavye düşünmüyorum bu fiyatlarda düzgün diyebileceğimiz klavye mevcut değil çok sesli ses takıntısı olan biriyim membran olması şart .

emircan.s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Emircan Savaş
Kırmızı ya da kahverengi switch tercih edebilirsin. Maalesef deneyimim yok tek bilgim bu 😁

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,314
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye

HYPERX = 600 TL
STEELSERİES =650
RAZER =485
K55 PRO = 485

Ek olarak sessiz mekanik klavye düşünmüyorum bu fiyatlarda düzgün diyebileceğimiz klavye mevcut değil çok sesli ses takıntısı olan biriyim membran olması şart .
Razer Cynosa V2.

louis bloom

80+ Silver

HYPERX = 600 TL
STEELSERİES =650
RAZER =485
K55 PRO = 485

k55 rgb pro xt kullaniyorum sessiz ve şık bi klavye sahsen ve rgb yönetimi de cok iyi bu attigin xt olmayan versiyonu ile tek farki birinde rgb ler tek tusa atanabiliyor bunda bolge bolge atanıyor k55 i öneririm

Swers08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Orhan Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Razer Cynosa V2.
Yerden yüksekliği 4 cm hocam alışamıyorum garip bir şekilde yüksekliğe hep alçak kullandım ve ne kadar zaman geçerse geçsin olmuyor deneyiminiz nedir klavyede

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Furkan
Hyperx kullaniyorum memnunum ama yinede arastir almadan kisiden kisiye degisir

Swers08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Orhan Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
k55 rgb pro xt kullaniyorum sessiz ve şık bi klavye sahsen ve rgb yönetimi de cok iyi bu attigin xt olmayan versiyonu ile tek farki birinde rgb ler tek tusa atanabiliyor bunda bolge bolge atanıyor k55 i öneririm
Hocam 6 cm yüksekliği var tuşlarıda yüksek beni korkutuyor o konuda mesela sizden bişey rica etsem bilek desteğinden itibaren ölçseniz tuş kısmı kaç cm oluyor 1.5 falanmı .

Hyperx kullaniyorum memnunum ama yinede arastir almadan kisiden kisiye degisir
Hocam klavye yerden kaç cm 1cm diyor amazonda ama nekadar doğru eğer öyleyse listenin en başına oturacak eleyeceğim diğerlerinden ona göre

louis bloom

80+ Silver
Hocam 6 cm yüksekliği var tuşlarıda yüksek beni korkutuyor o konuda mesela sizden bişey rica etsem bilek desteğinden itibaren ölçseniz tuş kısmı kaç cm oluyor 1.5 falanmı .

Hocam klavye yerden kaç cm 1cm diyor amazonda ama nekadar doğru eğer öyleyse listenin en başına oturacak eleyeceğim diğerlerinden ona göre
hocam ilk basta bana da yuksek geldi ancak bilek destegi emin olun o farki kapatiyor ve hatta su an arka ayaklarini açıp kullanıyorum:D içiniz rahat alın derim ben. 3 aydir sorunsuz kullanıyorum corsair ekosistem kurdum sistemi gayet memnunum.

Swers08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Orhan Yılmaz
hocam ilk basta bana da yuksek geldi ancak bilek destegi emin olun o farki kapatiyor ve hatta su an arka ayaklarini açıp kullanıyorum:D içiniz rahat alın derim ben. 3 aydir sorunsuz kullanıyorum corsair ekosistem kurdum sistemi gayet memnunum.
Ben arka ayakları açmadan oynayamıyorum zaten kullanamıyorum daha doğrusu :D

Hala 6 cm gözümü korkutuyor iade sürecim uzun küçük bir şehirde yaşıyorum ve 3 gün 2 gün kargo süreleri min :)

louis bloom

80+ Silver

Hala 6 cm gözümü korkutuyor iade sürecim uzun küçük bir şehirde yaşıyorum ve 3 gün 2 gün kargo süreleri min :)
aldiktan sonra iade etmek isteyecwginizi düşünmüyorum mekanik klavye takintiniz baslamadigi sürece iade edilecek ürün değil şahsen

Swers08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Orhan Yılmaz
aldiktan sonra iade etmek isteyecwginizi düşünmüyorum mekanik klavye takintiniz baslamadigi sürece iade edilecek ürün değil şahsen
NO NO mekanik asla diyebileceğim seviyede istemiyorum :D hoşgeldin indirimi yollamışlar dün kayıt olmuştum alırsam diye hala düşünüyorum

louis bloom

80+ Silver
NO NO mekanik asla diyebileceğim seviyede istemiyorum :D hoşgeldin indirimi yollamışlar dün kayıt olmuştum alırsam diye hala düşünüyorum
hocam indirimde varsa kaçırmayın 10/10 membran klavye. sessiz rgb konusunda her turden özelleştirmesi var ayrica klavyenin sag tarafinda ne tusu deniyordu bilmiyorum o tus takımından var ve takilip cikarilabilir bilek destegi olmasi da gayet iyi yine de siz bilirsiniz tam emin olup alırsınız

Top Bottom