Neler Yeni

Yardım Membran sessiz ince klavye tercihi

Swers08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Orhan Yılmaz
Media Markt ta herhalde koşulsuz şartsız 14 gün içinde iade kampayanları vardı zamanında şimdi devam ediyor mu bilemiyorum ki hiç alışverişim olmadı. Sıkıntı yapmazlar klavye alt üstü
Eyvallah hocam alıyorum şimdi ürünü mouse lazım birtanede tabi .

Swers08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Orhan Yılmaz
Media Markt ta herhalde koşulsuz şartsız 14 gün içinde iade kampayanları vardı zamanında şimdi devam ediyor mu bilemiyorum ki hiç alışverişim olmadı. Sıkıntı yapmazlar klavye alt üstü
Ürünü 480 liraya satın aldım yardımlarınız için teşekkürler geldiğinde yazacağım buraya :) hayırlı forumlar hocam

Swers08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Orhan Yılmaz
K55 RGB kullanıyorum. Seesizlik konusunda ciddi bir yorum yapamam ufak işitme engelim var dikkat etmiyorum.
Basma hissiyatı, RGB modlaması ve bilek desteği güzel.
Lakin bahsetmiş olduğunuz yerden yüksekliği biraz var. Ayaklarını kaldırmadığınız sürece bilek desteği ile zorlanacağınızı düşünmüyorum. Ben memnunum. 1 seneyi geçti alalı. Hala taş gibi

Alıntıyı görüntüle
Ürünü aldım her şey güzel seside iyi bu bilek desteği avcumun sonuna denk geliyor buna alışmam gerekecek sanırım ek olarak tuş yüksekliği bir miktar rahatsız etti beni tam deneyemedim 1 2 gün kullanıp karar vereceğim :) genel hatlarıyla başarılı bir ürün

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
Ürünü aldım her şey güzel seside iyi bu bilek desteği avcumun sonuna denk geliyor buna alışmam gerekecek sanırım ek olarak tuş yüksekliği bir miktar rahatsız etti beni tam deneyemedim 1 2 gün kullanıp karar vereceğim :) genel hatlarıyla başarılı bir ürün
Beğenmene sevindim. Corsair İcue 4.xxx sürümlerinde mystic light ile senkron çalışıyor. Bilgin olsun. Benim tek sevmediğim şey Türkçe karakter klavye değil bendeki. Bazı karakterler çift ya

Swers08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Orhan Yılmaz
Beğenmene sevindim. Corsair İcue 4.xxx sürümlerinde mystic light ile senkron çalışıyor. Bilgin olsun. Benim tek sevmediğim şey Türkçe karakter klavye değil bendeki. Bazı karakterler çift ya
İzlenimi güzel ayaklarını açmadan elimi koydum bilek desteği biraz yetersiz gibi ama tam açı ve kullanma şansım olmadı işe çıktım haftasonu kullanacağım ve duruma göre devam edeceğim muhtemelen kalır gibi duruyor yanına bir mouse bakacağım duruma göre m55 düşünüyorum bakalım .

Swers08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Orhan Yılmaz
hocam aynen şuan kullanma fırsatı buldum sesi güzel beni tatmin etti fakat şu çift karakter meselesi sıkıntı ctrl z yapıcam en sona gidiyor elim otomatik :D burdasın dokunamıyorum çok saçma alıştınızmı siz acaba bu duruma bilek desteğine elim değmiyor bazen ilk bilek destekli klavye deneyimim ama genel hatları kalitesi güzel gerçekten hızlı yazarken bile sesi az .

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
hocam aynen şuan kullanma fırsatı buldum sesi güzel beni tatmin etti fakat şu çift karakter meselesi sıkıntı ctrl z yapıcam en sona gidiyor elim otomatik :D burdasın dokunamıyorum çok saçma alıştınızmı siz acaba bu duruma bilek desteğine elim değmiyor bazen ilk bilek destekli klavye deneyimim ama genel hatları kalitesi güzel gerçekten hızlı yazarken bile sesi az .
G1,...G6 makro tuşlarına alıştım elim oraya gitmiyor. Benimde ilk bilek destekli klavyemdi. Bazı tuşlarda iki karakter var o benim için sıkıntı ama ona da alıştım. Benim aradığım özellik multimedya tuşu , büyük enter ve sessiz kullanışlı klavye edi. Tabi argb li olması sistemde senkron çalışması için iyi bir şey
Mesaj otomatik birleştirildi:

G1,...G6 makro tuşlarına alıştım elim oraya gitmiyor. Benimde ilk bilek destekli klavyemdi. Bazı tuşlarda iki karakter var o benim için sıkıntı ama ona da alıştım. Benim aradığım özellik multimedya tuşu , büyük enter ve sessiz kullanışlı klavye edi. Tabi argb li olması sistemde senkron çalışması için iyi bir şey
Makroları ayarlayamadım ayarlayabilirseniz yazarsanız

Top Bottom