Neler Yeni

Mercedes A180 mi Golf mü?

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,264
İsim
Berk Atmaca
Bütçeyi sonradan belirtti arkadaş bu kasa olmaz tabii ki
Bütçe konunun ilk mesajında yazıyor hocam.
Çevremde bulduğum modellerin yılları 2014-2015 civarı. Eski mi yeni mi bilmiyorum ama pederin nutku tutuldu görünce arabayı.
Bu aracın avantajı hız sabitleme çarpışma önleme yarı deri yada full deri koltuklar uzun far full led iyi farlar zart zurt iconlarda standart donanım koltuk ısıtma fln opsiyon 2015 modellerin dahil birtek manuelini alırsınız benim arkadaşın pederde vardı ordan biliyordum yoksa çok bilşnen bir araba değil bende şaşırdım ztn bu kadar donanımlı olunca
Hocam iş yerinde birinde bundan varmış almazmış diyor :d Adamı sevmiyorum gidip bindiği arabayı almam diyor. Tipini sevmedim dese tamam derdim de bu nasıl bahane kurban olayım gece gece ya gülsem mi ağlasam mı bilemedim...
o paraya imkansız gibi bir şey ama yeni kasa bulabilirsen merc, eski kasa arkadaşın dediği gibi aman aman değil golf alınır onun yerine.
Hocam yılları belirttim. Kasa eski mi yeni mi bilmiyorum tam.

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
Mert Aksu
Dostlar araba alacağız. Peder Mercedes beğendi diyor bunu alalım. Sırf Mercedes diye diyor. 900 bin bandında Golf mü alalım yoksa bu araç güzel mi ne diyorsunuz?
golf. Düşünmeye bile gerek yok. Sırf merces diye a serisi mercedes almak pişmanlık olur.

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,264
İsim
Berk Atmaca

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601