Neler Yeni

Merhaba arkadaşlar ben bu hazır sistemi almayı düşünüyorum ama rx5700 mech çok ısınıyor iyi değil falan diyorlar kullanan varmı ?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Bütün AMD tabanlı kartların genelde yazılan sorunlarını ardı ardına sıralamana gerek yok.Bunlar bilinen şeyler.Sapphire'in sadece AMD tabanlı kart ürettiğini ve bu konuda gayet iyi şeyler yaptığınıda unutmamak gerek.(Rx590 Nitro+SE gibi)Kartların hepsi parası olana hitap ederse bu işin bir anlamı yok.Parası olan Asus evga MSI alır.Olmayan sapphire xfx gibi markalarla devam eder.Her bütçeyi düşünmek gerek.Ayrıca birine hitap ederken de "ehehehheheheu"gibi 17 yaş tribine girmene gerek yok.

1. Si "eheheh" ergen tribi değil ben burda dalga geçiyorum çünkü Sapphire en iyisi tarzı yorumları sadece Sapphire AMD ye üretim yaptığı için denilmesine sinir oluyorum. 2. olarak ta bu rehberden de bakıp araştırabilirsin AMD nin en sorunlu ekran ksrtı üreticisi Sapphire dir:

AMD nin kendis sitesinin destek bölümüne bile gelen şikayetler ağırlıklı Sapphire ve artıdan her bütçeye uygun kart olmalı demişşin, Sapphire dışında çok daha uygun ve iyi markalar mevcut Power Color, XFX, Gigabyte ın giriş seviyesi modelleri bunlar zaten uygun fiyatlı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,290
Üyeler
140,623
Son üye
olympos
Top Bottom