Neler Yeni

🔴 MERKEZ BANKASINDAN İFLAS GİBİ TARİHİ ZARAR! 🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,904
İsim
Burak Karadağ
🔴 Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası, 2023 yılı bilançosunu açıkladı ve ortaya çok korkunç bir tablo çıktı: tamı tamına 818,2 milyar TL zarar! 🔥

Bu rakam, TCMB’nin kuruluşundan bu yana açıkladığı en büyük tarihi zararı oldu!
Henüz realize edilmemiş “diğer” kalemler toplamı da 817,8 milyar TL olarak sabitlendi.
Merkez Bankası’nın bu kadar büyük bir zarar açıklaması, Türkiye ekonomisi için de önemli bir gösterge. Ekonomistler, bu durumun enflasyon ve faiz oranları üzerinde de baskı yaratabileceğini belirtiyor.

- Kur Korumalı Mevduat'ın faturası çok ağır!​

Mehmet Şimşek: "Kimse bana ek ödenek için sakın gelmesin!"

s-91d36f42cf367372ed7f56b5972460f93e0c77c3.jpg

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Semih Aydın
Belli zaten trafik polisleri kaskın klipsi takılı olmadığı için bile 1000 TL ceza kesiyor + denetimleri inanılmaz artırdılar.
Keşke bu denetimeri ceza için değil de halkın güvenliği için durdurma ve arama işlemleri için de yapsalar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,904
İsim
Burak Karadağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Belli zaten trafik polisleri kaskın klipsi takılı olmadığı için bile 1000 TL ceza kesiyor + denetimleri inanılmaz artırdılar.
Keşke bu denetimeri ceza için değil de halkın güvenliği için durdurma ve arama işlemleri için de yapsalar.
O konuya hiç girme, ceza yazmak için yapmadıkları bir şey kalmadı. Hız sınırlarını da düşürdüler çoğu yerde, mesela Kocaeli/Körfez tarafında otobanda otomobil hız sınırını bazı sınırlar içerisinde 70 km hıza düşürmüşler.

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Semih Aydın
O konuya hiç girme, ceza yazmak için yapmadıkları bir şey kalmadı. Hız sınırlarını da düşürdüler çoğu yerde, mesela Kocaeli/Körfez tarafında otobanda otomobil hız sınırını bazı sınırlar içerisinde 70 km hıza düşürmüşler.
Halkı vergiye boğup hizmet yapmamaları yetmezmiş gibi bir de ellerini tam olarak cebimize atmaları :)
Halkın vergisini kaçıran, para aklayan kim varsa 7 ceddini öteki tarafta selamlayacağım inşALLAH.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,696
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bu gidişle çarşıya giderken yolda bisikletle gittiğim için bile ceza yazarlar herhalde

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,060
İsim
Berk
şey gördüm geçen adam karşı şeritten gelen arabalara selektör yakıyormuş radar var diye uyarmak amaçlı polisler de soteye yatmış drone ile kameraya almışlar selektör yakanlara ceza kesiyorlar yani ne diyim ki eyvallah konuya gelince görev yapıyorlar problem yok ama her şey bitti tek problemimiz bu mu kaldı da bunun cezası üzerine çalışma yapıyorlar :DDD

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,473
İsim
Hacı
Hiç görmediğim yerlerde radar çevirme görmeye başladım. Kurallara uyuyorum yine de dikkat etmek lazım.
Kayseri merkezde trafik polisleri dolaşıyor yayaya yol vermeyenlere vs. ceza kesiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

şey gördüm geçen adam karşı şeritten gelen arabalara selektör yakıyormuş radar var diye uyarmak amaçlı polisler de soteye yatmış drone ile kameraya almışlar selektör yakanlara ceza kesiyorlar yani ne diyim ki eyvallah konuya gelince görev yapıyorlar problem yok ama her şey bitti tek problemimiz bu mu kaldı da bunun cezası üzerine çalışma yapıyorlar :DDD
o da neymiş

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,904
İsim
Burak Karadağ
Hahaha evet onu gördüm yardım ederken kendi topuğuna sıkan kişiler. Yazık la

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,060
İsim
Berk
Hahaha evet onu gördüm yardım ederken kendi topuğuna sıkan kişiler. Yazık la
Hiç görmediğim yerlerde radar çevirme görmeye başladım. Kurallara uyuyorum yine de dikkat etmek lazım.
Kayseri merkezde trafik polisleri dolaşıyor yayaya yol vermeyenlere vs. ceza kesiyor.

o da neymiş

o.O2 😄 ya yine izlerken koptum adam polo ile geliyo garibim uyarayım diyo polis veya kameraman arkadaş ohhh çekiyor fassadsafd

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,473
İsim
Hacı

o.O2 😄 ya yine izlerken koptum adam polo ile geliyo garibim uyarayım diyo polis veya kameraman arkadaş ohhh çekiyor fassadsafd
Uyarmıyorum zaten de aklımda da bulunsun :/

@habbassaka
2030 yılında;
Polis: "Niye camın açık? İçerideki yolcuların sağlığını kasıtlıca tehlikeye atmaktan ötürü size cezai işlem uygulayacağız."
Şaşmam (!) :D

Top Bottom