Neler Yeni

Meslek lisesi bilişim Teknolojileri alanı Ek puan verdiği bölümler

MedsoMiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda karaca
Meslek lisesinde bilişim teknolojileri bölümünde öğrenciyim. ve hangi bölümler için ek puan alabileceğimi bilmiyorum. animasyon ve oyun tasarımcılığı bölümü veya bilgisayar programcılığı düşünüyorum ama bunlara ek puan verirmi bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

1721

80+ Bronze
bilişim sistemleri mühendisliği kocaeli üniversitesi bak

Berkyozclk

80+ Bronze
kendş bölümün ve 2 yıllık olanlara ek puan alıyorsun tyt puanına yansıyor ayrıca mtok diye uygulama var o uygulama olan okullara yerleşmek istiyorsan genel yks girenlerle değil meslek olanlarda yarışıyorsun gibi düşün oraya girmek icin
orayı yks uni secme yerinden secenlerden meslek liselileri geçmen yeterli olur puan olarak gibi dusun

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
Ben Bilgisayar programcılığı okuyorum DEU'de. Meslek Lisesinde Bilişim bölümünden Mezunum. Bilgisayar Programcılığı için Ek puan veriyor.

MedsoMiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda karaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben Bilgisayar programcılığı okuyorum DEU'de. Meslek Lisesinde Bilişim bölümünden Mezunum. Bilgisayar Programcılığı için Ek puan veriyor.
Animasyon ve oyun tasarımcılığı için verirmi hocam?
Mesaj otomatik birleştirildi:

kendş bölümün ve 2 yıllık olanlara ek puan alıyorsun tyt puanına yansıyor ayrıca mtok diye uygulama var o uygulama olan okullara yerleşmek istiyorsan genel yks girenlerle değil meslek olanlarda yarışıyorsun gibi düşün oraya girmek icin
orayı yks uni secme yerinden secenlerden meslek liselileri geçmen yeterli olur puan olarak gibi dusun
Yani Bilişim dersleri üzerinden sorumlu olacağız sınavda ?

Berkyozclk

80+ Bronze
Animasyon ve oyun tasarımcılığı için verirmi hocam?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani Bilişim dersleri üzerinden sorumlu olacağız sınavda ?
hayır öyle değil mtok olan okula girmek istiyorsan onlar yani 4 yıllık oluyo
normalde meslek lisesi ekstra puanı 2 yıllıklar için veriyor eğer sen 4 yıllıklara girmek istiyorsan mtok olan bir okula bakıcaksın
şimdi bir üniye girmek isteyen ogrencilerden yuksek puanlılar seciliyorya sen mtokla gireceğin için mtokla girenler arasından seçileceksin

MedsoMiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda karaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladım hocam sağolun ama animasyon ve oyun tasarımcılığı 2 yıllık
hayır öyle değil mtok olan okula girmek istiyorsan onlar yani 4 yıllık oluyo
normalde meslek lisesi ekstra puanı 2 yıllıklar için veriyor eğer sen 4 yıllıklara girmek istiyorsan mtok olan bir okula bakıcaksın
şimdi bir üniye girmek isteyen ogrencilerden yuksek puanlılar seciliyorya sen mtokla gireceğin için mtokla girenler arasından seçileceksin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,746
Üyeler
153,280
Son üye
svetlanaadi
Top Bottom