Neler Yeni

meslek lisesi güzel rahat bölüm önerisi

Suleiman Hetfield

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Süleyman Güzey
İlgilendiği Kategoriler
Havacılık, Uzay, Müzik, Sinema, Kitap, Masaüstü Bilgisayar ve Parçaları, Bilgisayar Oyunları, Yazılım,
Yani sınavlar meslek lisesinde kolay olur azıcık konuya bakış atsa kültür derslerinden geçer universte zaten okumam diyor
Olur derken bildiğin için mi diyorsun yoksa bence öyle olur mu demek istiyorsun?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emin Soymaz
meslek lısesıne gitmeyı düşünüyorum arkadaşlar böyle güzel ve rahat bölüm öneriniz varsa yazin
Bro şimdi okumak istemiyorsan bence duruma ailene anlatman gerek Ben Meslekte Mekatronik okuyorum diğer elektrik elektronik , makine ve kimya bölümleri ver hepsinin kendine göre zorlukları var ona göre kafam şuna esti ben şna gidiyim demek aşırı şaçma bir davranış olur okumak istemiyorsan açıktan oku hem kafan rahat olsun hem çok git geld erdin olmaz veya direkt hiç okumamayıda seçebilirsin hiç birşeyini etkilemez sadece bir iş görüşmesinde cahil ve geri planda kalmış olursun başka bir - yanı olmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde Meslek de rahat edebiliceğini sanmıyorum böyle aşırı kalitesiz bir yere gitmeni tavsiye derim okumak istemiyorsan ama genede okuma isteğin hiç ve hiç yok ise ya açıktan oku yada direkt sanayi gir çalış başka bişey denilemez.

Cüneytt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Cüneyt Kurtululuş
Yani demek istediğim elektrik elektronik aşırı zor bir bölüm değil ama rahat da değil tabii ki kendisini geliştirmesi lazım bu arkadaşın. Makine ve kaynak bölümlerini biliyorum bizim okulda da var ve çok fazla para kazanıyorlar ama elektrik elektronik ten çıkıp iyi yerlere gelen mezunlarda çok, bir kişi Mercedes de staj yaptı bizim bölümde

Sevdiği bir bölüme girip o bölüme yogublasirsa ders calismasina gerek kalmaz zaten

Gastronominin yurtdışı imkanı cokmu?
Liseden dolu çıkan elektrikçi görmedim kardeşim hariç oda okula gitmedi hep işyerinde staj yapti

Suleiman Hetfield

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Süleyman Güzey
İlgilendiği Kategoriler
Havacılık, Uzay, Müzik, Sinema, Kitap, Masaüstü Bilgisayar ve Parçaları, Bilgisayar Oyunları, Yazılım,

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet
O yüzden genelleme yapmadan konuşuyoruz ki adam hayatının hatasını yapmasın.
Bazı yerlerde zor olabilir ama benim arkadaşımin lisesinde de oyle

Liseden dolu çıkan elektrikçi görmedim kardeşim hariç oda okula gitmedi hep işyerinde staj yapti
Yani bizim okuldan çıkanlarin yüzde 30 u çalışıyor ve genelde bedasta calisiyorlar Mercedes de çalışan bile var

O yüzden genelleme yapmadan konuşuyoruz ki adam hayatının hatasını yapmasın.
Bizdeki kolaylık seviyesi biraz fazla ama belki ondan bana kolay geliyordur

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Meriç
Konu sahibi kardeşime gelince; maalesef ki dostum Meslek Lisesi'nde rahatlık bekleme. Okuduğun şehir ve semte göre zaten okullarda öğrenciler sıkıntı çıkarıyor. Disiplinli bir yere gidersen de öğretmenler sıkıntı çıkarır. Yorumları ve internette bulduğun yazıları iyice okuyup kendi kararını kendin ver. İnsanların önerilerini düşün ama aynısını yapma. Kafanın nereye daha çok yatkın olduğunu, ne ile uğraşmaktan hoşlandığının farkına var. Bu şekilde en iyi yolu bulacağına inanıyorum 🙏
sağolasın kral teşekkürler

Top Bottom