Neler Yeni

Mı band 5 gece yatarken çıkarılırmı

Oziman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Osman
Bütçe
5
Mı band 5 aldım uyku takibi var biliyorum ölçülemeyecek şekilde az radyasyon yayıyor onu da biliyorum ama uyku takibi olduğu için gece çıkarmak gerekmez diye düşünüyorum ailem çıkar yatarken diyor internetim az belirli zamanlarda gelicem foruma haberiniz olsun (yanlışlıkla bütçeye bastım telefonda sifirlaranmiyo

En İyi Cevap
3
takabilirsiniz sıkıntı olmaz

VorleN

80+ Silver
Mı band 5 aldım uyku takibi var biliyorum ölçülemeyecek şekilde az radyasyon yayıyor onu da biliyorum ama uyku takibi olduğu için gece çıkarmak gerekmez diye düşünüyorum ailem çıkar yatarken diyor internetim az belirli zamanlarda gelicem foruma haberiniz olsun (yanlışlıkla bütçeye bastım telefonda sifirlaranmiyo
Bende mi band 5 kullanıyorum yatarken sadece alarm kurduğum zamanlar çıkarmıyorum onun dışında rahat etmek için çıkarıyorum bana göre uyku takibi çok gerekli değil gereksiz şarj harcıyor nabız takibi yeterli olacaktır.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
özelliklerine tam hakim değilim ama uyku takibi yapabiliyorsa, çıkarmaman daha mantıklı olacaktır. benim saatim uyku takibi yapabildiği için ben çıkarmıyorum.

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,254
İsim
Fatih
Amazfit Bip var bende ve uyku takibini hep kullanıyorum. Bu cihazların radyasyon değerleri az sıkıntı yok.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Amacı Uyku Takibi Yapmak Cihazın Takman İçin Yapılıyor Radyasyon Değerinin İnsana Bir Zararı Yok.

Avolay

80+ Gold
Yatarken kullanıyorum aylardır :)
Radyasyon değeri az bu cihazların

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Klasik aile yapısı.
Her şeyi çok iyi bildiğini sanıp gereksiz müdahaleler yapabilirler.
O saati ha bileğinde taşımışsın, ha baş ucunda sehpaya bırakmışsın.
İki senaryoda da çok bir değişim olmuyor.
Kolunda durabilir.

Top Bottom