Neler Yeni

Mi Stick Vs Mi Box Hangisi Sizce

erenhys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eren Yılmaz
Öncelikle Herkese İyi Günler Dilerim.Xiaomi Mi Box Veya Stick Almayı Düşünüyorum.Konu İle Alakalı Pek Bilgim Yok.Eski Bir Televizyon Üzerinde Kullanıcam.Hangisini Almak Daha Mantıklıdır Sizce? Farkları Nelerdir?
Stickin İki Farklı Çeşidi Var Farkı Ne Bilmiyorum.Kullanacağım Televizyonun modeli K32 LB 6536 Oldukça Eski Bir Model.

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,293
İsim
Selçuk Aslan
Öncelikle Herkese İyi Günler Dilerim.Xiaomi Mi Box Veya Stick Almayı Düşünüyorum.Konu İle Alakalı Pek Bilgim Yok.Eski Bir Televizyon Üzerinde Kullanıcam.Hangisini Almak Daha Mantıklıdır Sizce? Farkları Nelerdir?
Stickin İki Farklı Çeşidi Var Farkı Ne Bilmiyorum.Kullanacağım Televizyonun modeli K32 LB 6536 Oldukça Eski Bir Model.
Merhaba ne aldınız acaba ?

onurfndkc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Onur
hocam hepsi aynı bunların

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Secretboy
Bende stick var acayip ısınıyo keşke box alsaydım diyorum ve boxda USB vs var box çok daha mantıklı

Top Bottom