Neler Yeni

Midas Hesabı açtım öneriniz varmı

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
ahmet ali özmert
nvidia bir lot 750dolar?
o kadar oldu mu ya vallahi nasdaq dan çok bilgim yok nvidianın düzenli oalrak arttığını biliyorum bist hisseleri genelde ucuz oluyo astor kontrolmatik doas thyo tupraş alabilirsin thyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu yazdıklarım direk benim portföy bu arada xd

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy

borsada yatırım yapmak istiyosan uzun vadede güzel kar ettirir ama borsa da oyun oynamak istiyosan borsada senle oynayabilir:D(yazamadım galiba tekrar yazdım)
kanka borsa oynama diye bir şey yok ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Muhammet ali dilmaç
o kadar oldu mu ya vallahi nasdaq dan çok bilgim yok nvidianın düzenli oalrak arttığını biliyorum bist hisseleri genelde ucuz oluyo astor kontrolmatik doas thyo tupraş alabilirsin thyo

bu yazdıklarım direk benim portföy bu arada xd
nvidia çok güzel yatırım son 2 ayda yüzde elli arttı

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
bilader bistte alacağın hiç bir hisse 1-2 ayda falan 2x yapmaz söyleyeyim uzun vade tutacaksan en basit en kafa yormayan hisse thy dir ytd
ama borsaya yatırım değil de "oynama" için geliyorsan hiç gelme vaktini ayırmayacaksan falan yutar paranı zaten %10 sınırı var öyle hızlı kazançta bekleme

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
yok zaten öyle diyenler varya bende onlara ithafen diyorum oynamak isterseniz işte para yatırayım yarın iki kat olsun borsada sizi çok güzel oyun oynattırır
doğru demişsin hızlı kazanç isteyen bir blackjack atsın ya da rulette kırmızıya bassın hocam :D

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Talha Açıkgöz
Hayırdır olm kumar mı oynuyon bist oyun yeri değil uzun vade yatırımı ya da halka arz gireceksin kısa vadede para istiyosan

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
ahmet ali özmert
nvidia çok güzel yatırım son 2 ayda yüzde elli arttı
evet bende almak istiyorum nadaq hisseleri de dediğin gibi biraz pahalı yakında boğa başlayacak gibi eğer biraz riskimi arttırıp paramı katlayayım diyorsan kripto girebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Fatih Durak
Hayırdır olm kumar mı oynuyon bist oyun yeri değil uzun vade yatırımı ya da halka arz gireceksin kısa vadede para istiyosan
Midasta varmı halka arz bu konuda çok bilgili değilim

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
3000 TL civarında yatırım yapmak istiyorum hızlı inip hızlı çıksın istiyorum zaten bunu gözden çıkardım yükselirse monitör alacağım öneriniz varmi
Hızlı inip çıksın istiyorsanız önerebileceğim tek yatırım aracı kripto paradır ve mümkünse BTC ETH gibi varlıklar yerine altcoin dediğimiz varlıklara yatırım yapmalısnız.

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
Top Bottom