Neler Yeni

🔥İndirim Migros seçili ağız bakım ürünlerinde 2 al 1 öde

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
20-22 Kasım 2021 tarihleri arasında seçili ağız bakım ürünlerinde aynı üründe 2 al 1 öde kampanyası gerçekleşecektir. Migros Sanalmarket ve mağazalarında geçerlidir.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,651
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
20-22 Kasım 2021 tarihleri arasında seçili ağız bakım ürünlerinde aynı üründe 2 al 1 öde kampanyası gerçekleşecektir. Migros Sanalmarket ve mağazalarında geçerlidir.

Teşekkürler hocam bilgilendirme için. Ben bunu beğendim bile.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam birde şunu ekleyeyim. Migros sanal marketten alış veriş yapman için en az 65 lira ödemen lazım.

Omeraslan93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Ömer Aslan
Sanal marketten alsam kargo ucretı var mı?

sungurhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Ünal YAVUZ
100 liralık ürün aldım teşekkür

Rakunabii

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
durden
Allah için ağız gargarası misvak ve vivident şekersiz naneli sakız kullanın nolur

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Ben alışveriş yapamıyorum migros sanal marketten, sipariş zamanını seç yerinde her yer dolu gözüküyor.

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,223
İsim
Mert Metshi
Rica ederim. Ben de şimdi şubeden diş macunu ve diş ipi aldım. Stoklamak lazım :D
Hocam dişlerimi fırçalarken sürekli midem bulanıyor nane kokusu falan geliyor kusacak gibi oluyorum nasıl çözebilirim bu sorunu

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben alışveriş yapamıyorum migros sanal marketten, sipariş zamanını seç yerinde her yer dolu gözüküyor.
Ben de sanal market hiç kullanmadım. Direkt mağazadan aldım, zaten indirim bölümüne bol bol dizmişlerdi

Hocam dişlerimi fırçalarken sürekli midem bulanıyor nane kokusu falan geliyor kusacak gibi oluyorum nasıl çözebilirim bu sorunu
Nane ve mentol tadı fazla baskın olmayan bir macun bulmanız lazım hocam. Çocuklar için üretilen aromalı macunlar oluyor. İçinde florür olsun yeter zaten, maksat fırçalamayı aksatmamak. Sonra kendinize uygun ve mide bulandırmayan bir marka bulursunuz deneyerek. Paradontax'tan uzak durun, tadına muhtemelen hiç katlanamazsınız.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,770
İsim
emirhan
bazıları 2 tane alsın 2. yüzlerinin ağızlarının da bakıma ihtiyacı var (!) şaka yapıyorum alınmayın ben aldım bile diş fırcasından

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Ben de sanal market hiç kullanmadım. Direkt mağazadan aldım, zaten indirim bölümüne bol bol dizmişlerdi

Nane ve mentol tadı fazla baskın olmayan bir macun bulmanız lazım hocam. Çocuklar için üretilen aromalı macunlar oluyor. İçinde florür olsun yeter zaten, maksat fırçalamayı aksatmamak. Sonra kendinize uygun ve mide bulandırmayan bir marka bulursunuz deneyerek. Paradontax'tan uzak durun, tadına muhtemelen hiç katlanamazsınız.
Tamam o zaman bende mağazadan alayım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,053
İsim
Diyarhan
Fırça veya macun kullanıp çok memnun olan ve öneren var mı? Ucuz ürünler can sıktı.

Top Bottom