Neler Yeni

🔥İndirim 🔥 🔥 Migros'ta kedi mamaları ve kumlarda 2 al 1 öde 🔥 🔥 🔥

sercilong

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
SERCAN UZUN
Mamalar sokak hayvanları için alınabilir, düzenli evinizdeki kediye verilebilecek kalitede değiller. Ben mırmır kedi kumunu aldım 2 paket güzel fiyat. Kum konusunda yüzüm hiç gülmedi. Konuya hakim arkadaşların fikrine açığım.

CloseR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Buğra Acar
belirli oranda şeker ve tuz zaten ette de vardır sebzelerde de daha bunu bile bilmiyorsun. ne anlatıcam sana boş boş konuşuyorsun işte. cevabın olmayınce omo şokor toz vorr ! :kekw:
Mesaj otomatik birleştirildi:

mamadan anlasan beslediğin pet'e değer versen zaten proplan kullanmazsın en ufak bilgin yok aç araştır ( video da attık ama izlemessin) proplanda bulunan bakterileri virüsleri kimyasalları bilmiyorsun daha yaygara koptu dünyada firma mamaları toplattı ama paşamız deniyormuş he kardeş aynen :kekw:
Hocam siz kedileriniz için hangi markayı kullanıyordunuz? Bende pro plan veriyorum şimdilik iştahla yiyor bir sıkıntısı yok ama içime kurt düşürdün :) söylentileri bende hatırlıyorum tüm partilerde yok diyip geçmişler di.

Armi3067

80+ Bronze
Millet kedi mamasından bile tartışacak seviyeye gelmiş, ben whiskas yiyorum spordan sonra gayette iyi, kaslarımın geliştiğini hissediyorum yanında da gainer tüketiyorum.

GirayHan

80+ Gold
Hocam siz kedileriniz için hangi markayı kullanıyordunuz? Bende pro plan veriyorum şimdilik iştahla yiyor bir sıkıntısı yok ama içime kurt düşürdün :) söylentileri bende hatırlıyorum tüm partilerde yok diyip geçmişler di.
hocam advance, orijen, acana, hills, nd iyidir.

benim 4 kedim var hepsi için ayrı formül mama kullanıyorum marka olarakta orijen. yıllardır kullandığım tek markadır. Öneririm. tek kedin varsa başka marka bakma.

Çok iyi firsat aldım sağolun
rica ederim berkan hocam.

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
724
İsim
Arda Saraçoglu
kedı kumu yok hanı

proplan ıyı degıl en f/p ve ıyı mama nd şuan hılls de guzel ama eskıden nd den ucuzdu suan aynı fıyat nerdeyse o yuzden tercıh edılmez orjen ıyı ama cok pahalı oda o yuzden nd onerırım

bırde hılls cogu kedıde tuy dokumunu arttırıyo

GirayHan

80+ Gold
Mamalar sokak hayvanları için alınabilir, düzenli evinizdeki kediye verilebilecek kalitede değiller. Ben mırmır kedi kumunu aldım 2 paket güzel fiyat. Kum konusunda yüzüm hiç gülmedi. Konuya hakim arkadaşların fikrine açığım.
mırmır güzel kum hocam. birde slika kumlar var kristal onlar kediye zararlı belki biliyorsundur.

lindocat diye italyan menşeili bir kedi kumu var ince taneli hem fiyatı da uygun bir bak istersen.

kedı kumu yok hanı

proplan ıyı degıl en f/p ve ıyı mama nd şuan hılls de guzel ama eskıden nd den ucuzdu suan aynı fıyat nerdeyse o yuzden tercıh edılmez orjen ıyı ama cok pahalı oda o yuzden nd onerırım

vet serisi hillss alacaksın. her mama her kediye uygun olmaz. kedinde tüy dökme sorunu varsa hills'sin vet serisine bakmalısın.

bu da tüy ve deri sağlığı için özel vet serisi mamaları hills'in

CloseR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Buğra Acar
kedı kumu yok hanı

elimdeki pro plan bitince başka markaya geçeyim o zaman, royal canin için ne dersiniz hocam aslında onun içinde pek iyi şeyler söylenmiyor :)

GirayHan

80+ Gold
elimdeki pro plan bitince başka markaya geçeyim o zaman, royal canin için ne dersiniz hocam aslında onun içinde pek iyi şeyler söylenmiyor :)
geçin hocam royal canin'i.
royal canin bundan 10 yıl önce premium sınıfında yer alıyordu artık değil içeriği çok bozdular.

ek olarak orijen bütçeyi sallarsa acana'da öneririm ben golden'ımı 6 yıl acana ile besledim. biliyorsun golden'lar da kronik alerji ve deri problemleri var. acana da güzel mamadır üzmedi. hala da içeriği zengin kaliteli ve organik. tabi bütçe yukardaysa ve özellikle tek kedin varsa orijen'den başka bakma.

punisher34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
punisher
Ev kediniz için almayın zorda kalmadıkça sokak kedileri için alınabilir ama bunları ev kedinize vermeyin.

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Sercan SAYİT
İçerikleri kısıtlamışlar, Friskies kuru mamalardan olsa almayı düşünüyordum. Evdeki kedimiz içinde temizmama'nın ürettiği Bona Cibo kısırlaştırılmış kedilere uygun olanı alıyoruz. Fiyatlar uygun olsa daha iyi marka almayı isterdik tabi.

GirayHan

80+ Gold
İçerikleri kısıtlamışlar, Friskies kuru mamalardan olsa almayı düşünüyordum. Evdeki kedimiz içinde temizmama'nın ürettiği Bona Cibo kısırlaştırılmış kedilere uygun olanı alıyoruz. Fiyatlar uygun olsa daha iyi marka almayı isterdik tabi.
mama fiyatlarına el atılması lazım da ilgilenen yok maalesef.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,024
Üyeler
147,458
Son üye
Simbappeeee
Top Bottom