Neler Yeni

mikrofonu aşırı güzel olan kulaklık önerisi

VitoScaletta

80+ Gold
bütce max 350-400 arası 7.1 olursa iyi olur eğer mikrofonu diğer kulaklıklara göre aşırı iyi ama 7.1 yoksada düşünebilirim
sadece mikrofon odaklı olması lazım rgb şart değil olursada hayır demeyiz youtube kanalı ve yazılım işleri için gerekli toplantılarda falan şuanki kullandığım eskiden 50 tl ye aldığım tıgoes a6 mikrofonu birden bozuldu hiç ses vermiyor kabloyu oynatınca falan ses veriyor oda rezalet youtubedan izlediğim instagramdan izlediğim videoların sesi gidiyor falan baya sıkıntılı youtube için mikrofon almayı kesinlikle düşünmüyorum bu yüzden beni sonsuza kadar götürecek çok güzel mikrofonlu kulaklık önerilerini bekliyorum

Ted Mosby

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,756
İsim
Ahmet Baran
Rampage drop alıcağına plus al zaten 10 tl fark var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Warlord da olabilir de bir ben seviyorum onu galiba

VitoScaletta

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
beyler öneriyosunuzda şimdi ben hangisinin mikrofonunun daha kaliteli olduğunu nasıl anlıycam mikrofondan iyi anlayan arkadaşınız varsa etiketlermisiniz

Ted Mosby

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,756
İsim
Ahmet Baran
beyler öneriyosunuzda şimdi ben hangisinin mikrofonunun daha kaliteli olduğunu nasıl anlıycam mikrofondan iyi anlayan arkadaşınız varsa etiketlermisiniz
Rampage drop plus'ın incelemesi vardır youtube da ordan fikir edinebilirsin kral

• Beğen
Reaksiyonlar: rter
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Semih binici
Valla reis hayalimdeki kulaklık bu ghostshark
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşe başlar başlamaz ilk işim bunu almak olucak😂😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Yusuf Yenibaş
Steelseries Arctis 3 sık sık istedigin fiyat aralığına girebiliyor. Her hafta bu kulaklığı olan arkadaşımla oynuyorum sesi gercekteki gibi. Bendede bu kolaklıktan var ses düzeyi vb. gayet yeterli.

Top Bottom