Neler Yeni

Öneri Mikrofonu Kaliteli Kulaklık Önerisi

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,735
İsim
Eren Yeager
Merhaba dostlar, yeni toplayacağım sistem için ekipman diziyorum. Kulaklık ile başladım, önerebileceğiniz mikrofon kalitesi çok iyi olan bir kulaklık var mı? Bütçem 250₺ - 300₺ arası. Yayın yapacağım için konfor açısından da iyi olması gerekli.
Dostum o bütçede yayın kalitesinde bir mikrofonlu kulaklık bulamazsın yani tamam tabi ki mikrofonlu kulaklık var ama yeterli seviyede olacağını ben düşünmüyorum bence idareten kullanabileceğiniz bir kulaklık varsa onu kullanın yanına ayriyetten sadece mikrofon alın kullanabileceğiniz ses kaliteniz ne kadar iyi olursa izleyici için o kadar iyi olur kötü bir mikrofon kaliteniz olursa izlenmezsiniz diye düşünüyorum
300TL'ye kaliteli mikrofonlar var

T.P.G.

80+ Titanium
Kalite olarak corsair daha iyi duruyor yalnız.
Sana gösterirdim şimdi o Corsair kalitesini ama neyse..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kalite olarak corsair daha iyi duruyor yalnız.
tamamdır ben rampage comfort alırım

@Furkan Aslan
Al sana kalite. Ne baskı ne bir şey sadece tak çıkar yapmaktan.
20201215_180724.jpg
20201215_180715.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
EMRE ERKMEN
Merhaba dostlar, yeni toplayacağım sistem için ekipman diziyorum. Kulaklık ile başladım, önerebileceğiniz mikrofon kalitesi çok iyi olan bir kulaklık var mı? Bütçem 250₺ - 300₺ arası. Yayın yapacağım için konfor açısından da iyi olması gerekli.-
3-4 hafta önce rampage comfort aldım ses kalitesi zaten iyi de mikrofon kalitesi efsane youtubedan bakabilirsin mikrofon kalitesine, 300 liraya sadece mikrofon alan arkadaşım ile kıyasladık benim kulaklığın mikrofonundan daha iyi şarkı kaydı alınıyor, hatta benim bi kaydım var istersen atabilirim kalitesini öğrenmen için

Nachi

80+ Platinum
3-4 hafta önce rampage comfort aldım ses kalitesi zaten iyi de mikrofon kalitesi efsane youtubedan bakabilirsin mikrofon kalitesine, 300 liraya sadece mikrofon alan arkadaşım ile kıyasladık benim kulaklığın mikrofonundan daha iyi şarkı kaydı alınıyor, hatta benim bi kaydım var istersen atabilirim kalitesini öğrenmen için
bi sorun olmadı değilmi bozulma falan peki memnunmusun bende alcam

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
EMRE ERKMEN

bi sorun olmadı değilmi bozulma falan peki memnunmusun bende alcam
hiç bir sorunla karşılaşmadım dostum, alırken 2-3 hafta araştırdım bu fiyata en mantıklı olarak bunu buldum. Yayıncı Elanur Pat yayınlarda bunu kullanıyor hatta. Youtubedan incelemelerine bak istersen. Ses kaydı atmayı bilmiyorum yoksa şarkı kaydımı atardım mikrofon kalitesini duyabilmen için

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Melih Mutlu
Dostum o bütçede yayın kalitesinde bir mikrofonlu kulaklık bulamazsın yani tamam tabi ki mikrofonlu kulaklık var ama yeterli seviyede olacağını ben düşünmüyorum bence idareten kullanabileceğiniz bir kulaklık varsa onu kullanın yanına ayriyetten sadece mikrofon alın kullanabileceğiniz ses kaliteniz ne kadar iyi olursa izleyici için o kadar iyi olur kötü bir mikrofon kaliteniz olursa izlenmezsiniz diye düşünüyorum
300TL'ye kaliteli mikrofonlar var
Aslında benim bir kulaklığım var, fakat mikrofonu sabit küçük mikrofonlardan. Onu kulaklık olarak kullanabilirim ve dediğin gibi harici bir mikrofon alabilirim. Peki bu fiyat bandında önerebileceğin bir mikrofon var mı?

Yorumlara bakılınca gayet kaliteli bir ürün gibi duruyor, sanırım Comfort alacağım. Ama bir arkadaş harici mikrofon almamı önerdi onu da düşünebilirim.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,735
İsim
Eren Yeager
Aslında benim bir kulaklığım var, fakat mikrofonu sabit küçük mikrofonlardan. Onu kulaklık olarak kullanabilirim ve dediğin gibi harici bir mikrofon alabilirim. Peki bu fiyat bandında önerebileceğin bir mikrofon var mı?

Yorumlara bakılınca gayet kaliteli bir ürün gibi duruyor, sanırım Comfort alacağım. Ama bir arkadaş harici mikrofon almamı önerdi onu da düşünebilirim.
Dostum açıkcası şimdi mikrofon hakkında bir bilgim olmadan önermem yanlış olur ama kullanabileceğin bir kulaklık varsa ayrı olarak mikrofon alman daha mantıklı bence

SchoField

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Recep
Rampage comfort aldım. Ses kalitesi, mikrofon kalitesi baya güzel. Normalde fiyatı 280 felandı itopyadan indirimdeydi 230 TL'ye almıştım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,913
Üyeler
154,676
Son üye
efe7998
Top Bottom