Neler Yeni

Öneri Mikrofonu Kaliteli Kulaklık Önerisi

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,729
İsim
Eren Yeager
Yayın yapacağın için söylüyorum yoksa normal olarak arkadaşlarla konuşmak sadece oyun oynamak için kulaklık daha mantıklı tabi ki

Nachi

80+ Platinum
Aslında benim bir kulaklığım var, fakat mikrofonu sabit küçük mikrofonlardan. Onu kulaklık olarak kullanabilirim ve dediğin gibi harici bir mikrofon alabilirim. Peki bu fiyat bandında önerebileceğin bir mikrofon var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yorumlara bakılınca gayet kaliteli bir ürün gibi duruyor, sanırım Comfort alacağım. Ama bir arkadaş harici mikrofon almamı önerdi onu da düşünebilirim.
harici mikrofona gerek yok rampage comfortun mikrofonu gayet iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Melih Mutlu
Çoğunluk Rampage Confort diyor sanırsam. O halde Rampage Confort alıyorum demektir. Önerileriniz ve güzel tartışma için çok teşekkür ederim arkadaşlar. İyi forumlar dilerim...

Beasmith

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Atila
Aldıysan eğer nasıl sence kulaklık mikrofonu, sesi falan. Oyunlarda yeterince iyi mi ?

Oğuz Kağan Ayhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Oğuz Kağan Ayhan
Merhaba dostlar, yeni toplayacağım sistem için ekipman diziyorum. Kulaklık ile başladım, önerebileceğiniz mikrofon kalitesi çok iyi olan bir kulaklık var mı? Bütçem 250₺ - 300₺ arası. Yayın yapacağım için konfor açısından da iyi olması gerekli.
Hocam ben rampage pulsar 7.1 modeli kullanıyorum oldukça memnunum yalnız kabloyu çok hırpalayınca kardeşiminki bozulmuştu ondan biraz narin olursanız daha uzun ömürlü olur

Top Bottom