Neler Yeni

Öneri Millenicom İnternet Sağlayıcısı Nasıldır ?

Bodoslama

80+
Arkadaşlar Merhaba 7 Yıldır TürkTelekom Müşterisiyim Verdikleri Paketlerin Hızları Düşük Ve Fiyatlar Yüksek Bende Bu Yüzden Millenicoma Geçmeyi Düşünüyorum Fakat Şikayetçi Olan Çok Fazla İnsan Var Müşteri Hizmetleri İlgisiz Ve Kötü , Arıza Olduğunda Çözmüyorlar , Ev Değiştirdiğinizde İnternet Taşıma İşlemi 1,2 Ay Sürüyor Vs.. Biraz Araştırdım Şikayet Var Üzerinden 12.000 Şikayet Almış Ve Herkes İnternet Kopmaları , Müşteri Hizmetleri Gibi Şeylerden Şikayetçi Ne Yapmalıyım ? Bu Tarz Uygun Fiyatlı Daha İyi Firmalar Varmı ?

Şuan Kullandığım Paket 👉 TürkTelekom 16Mbps Download 4Mbps Upload Ve 105 TL

Geçmeyi Düşündüğüm Paket Ve İnternet Sağlayıcısı 👉 Millenicom Taahhütsüz Fiber Kampanyası 100Mbps Download 8Mbps Upload Taahhütsüz

Kotasız AKN/AKK Yok Ve 105 TL

Altyapımın Desteklediği Hız 👉 95Mbps Kadar .

NOT 👉 Bursa Mudanya'Da Oturuyorum .

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,888
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,888
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler

Bodoslama

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

resim_2021-08-20_135504.png

Buradan Sonra Ne Yapmam Gerekiyor Söylermisiniz

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,888
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler

brtgrup

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Berat Durmaz
Arkadaşlar Merhaba 7 Yıldır TürkTelekom Müşterisiyim Verdikleri Paketlerin Hızları Düşük Ve Fiyatlar Yüksek Bende Bu Yüzden Millenicoma Geçmeyi Düşünüyorum Fakat Şikayetçi Olan Çok Fazla İnsan Var Müşteri Hizmetleri İlgisiz Ve Kötü , Arıza Olduğunda Çözmüyorlar , Ev Değiştirdiğinizde İnternet Taşıma İşlemi 1,2 Ay Sürüyor Vs.. Biraz Araştırdım Şikayet Var Üzerinden 12.000 Şikayet Almış Ve Herkes İnternet Kopmaları , Müşteri Hizmetleri Gibi Şeylerden Şikayetçi Ne Yapmalıyım ? Bu Tarz Uygun Fiyatlı Daha İyi Firmalar Varmı ?

Geçmeyi Düşündüğüm Paket Ve İnternet Sağlayıcısı 👉 Millenicom Taahhütsüz Fiber Kampanyası 100Mbps Download 8Mbps Upload Taahhütsüz

hocam bende internet sağlayıcığımı değiştirirken biraz araştırdım
çok şansa bakan bi internet sağlayıcısı bazılarında sıkıntısız bir şekilde bağlanıp sıkntısız kullanıyorlar bazıları ise çok sıkıntı yaşıyor

Bodoslama

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,888
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler

BilalSeha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Bilal Sehamir Çakıcı

Arkadaşıma önermiştim. 70 vaat etmişlerdi 30-35 üstünü vermiyor. Sürekli kopmalar yaşıyormuş. Bana neden aklıma millenicom u soktun deyip deyip duruyor, babası uğraşmazmış ona yettiği için. TurkNet kullanıyorum memnunum. KABLONET bakabilirsin.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,888
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler

Bodoslama

80+
Şimdilik öyle gözüküyor evet. Ama gerekenler yapılırsa çıkabilir.
Anladım Teşekkür Ederim .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdilik öyle gözüküyor evet. Ama gerekenler yapılırsa çıkabilir.
Bir Şey Sorabilirmiyim Bu Benim İçin Önemli Bu Attığım Fotoğrafta 3 Adet Cihaz Bağlı Gözüküyor Mesela Samsung S7 Fakat Bizim Ailede Böyle Bir Telefon Yok Başkasımı Bağlanıyor İnternete ? Kimseyede Vermemiştim Şifresini Ama . Şey Bide Bu Cihazların Erişimini Nasıl Kesebilirim Yardımcı Olurmusunuz ? Ve Benim Bağladığım Cihazlar Hangileri Nasıl Anlayabilirim Evin Ip Adresi Farklı Cihazların Farklı Çıkıyor

Ekran Alıntısı (2).PNG

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,473
Üyeler
146,726
Son üye
Heuejben
Top Bottom