Neler Yeni

Millenicom nasıldır

omerunlu34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Ömer ÜNLÜ
Steam
Speculation
TTnetin altyapısı olduğu için hangi firmaya geçersen geç TTnetin altyapısı ile geldiği sürece hangi değerlerde alıyorsan veya internet problemi yaşıyorsan bu sorunlar çözülmeyecektir. 8mbps internet ile zaten steam indirme hızın 800kbps olacaktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer altyapında problem yoksa 35mbps sonuna kadar alacağına inanıyorum. Steam indirme hızın ise 3.9mb 4.0 max mb olacaktır.
ya şimdi superonline deyim call centerler falan iyi de internet hem pahalı hemde 8 mbs veriyor yani geçsem mi diye düşünüyorum bende
Mesaj otomatik birleştirildi:

millenicom kullanıyorum sorunların varsa cevaplarım
reis bi forumda okumuştum 2017 tarihli çok ağır taahütler var diyor ne gibi bir şey

Arkadaşlar millenicom da altyapı sorguladığımda türktelekom altyapısı 69 mbs gösteriyor sizce güvenli midir müsteri hizmetleri vs nasıldır
Altyapım 99mbps gösteriyordu 100Mbit lik paketi kullanıyorum 76mbit hız alabiliyorum. Steam de 9,4MB / Sn indirme hızı gördüm . (Sakarya/Adapazarı merkezdeyim.)

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem
Eğer ping gibi değerlerin stabilse ve altyapın 40mbpsden fazla destekliyorsa geçebilirsin bir problem olacağını sanmıyorum bunu deme sebebim bazı insanlar farklı firmaya geçtiğinde sorun çözüleceğini düşünüyorlar o sebepten uyarmak istedim.

omerunlu34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Ömer ÜNLÜ
Steam
Speculation
ba
Altyapım 99mbps gösteriyordu 100Mbit lik paketi kullanıyorum 76mbit hız alabiliyorum. Steam de 9,4MB / Sn indirme hızı gördüm . (Sakarya/Adapazarı merkezdeyim.)
bağlamada veya call centerde bir sıkıntı yaşadın mı bu turknet gibi

omerunlu34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Ömer ÜNLÜ
Steam
Speculation
Eğer ping gibi değerlerin stabilse ve altyapın 40mbpsden fazla destekliyorsa geçebilirsin bir problem olacağını sanmıyorum bunu deme sebebim bazı insanlar farklı firmaya geçtiğinde sorun çözüleceğini düşünüyorlar o sebepten uyarmak istedim.
altyapım 69 mbs gösteriyor sitesinde ne kadar doğru bilemem dediğinizi anladım teşekkür ederim

ba

bağlamada veya call centerde bir sıkıntı yaşadın mı bu turknet gibi
yok yaşamadım Superonline a 130tl ödüyordum . 24Mbps için. 3 günde geçiş yaptım hem cayma bedelinin 100 tl sini karşıladılar hem ilk ay bedava idi. Üstelik arkadaşını getir kampanyası var arkadaşıma da internet bağlattım 1 ay da oradan bedava geldi. WhatsApp müşteri destek hattı bile var. Hızlı destek veriyorlar.

omerunlu34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Ömer ÜNLÜ
Steam
Speculation
Millenicom modem vermiyor değil mi ? vdsl modem almamız lazım turkcell vodafone gibi değil ?
bende turkcell in ilk başta bana 8mbs nette kullanmam için getirdikleri modem var 35 mbs lik kampanyada kullanabilir miyim

omerunlu34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Ömer ÜNLÜ
Steam
Speculation
yok yaşamadım Superonline a 130tl ödüyordum . 24Mbps için. 3 günde geçiş yaptım hem cayma bedelinin 100 TL sini karşıladılar hem ilk ay bedava idi. Üstelik arkadaşını getir kampanyası var arkadaşıma da internet bağlattım 1 ay da oradan bedava geldi. WhatsApp müşteri destek hattı bile var. Hızlı destek veriyorlar.
24 mbs de indirme olarak kaç alıyorsun indirirken

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem
altyapım 69 mbs gösteriyor sitesinde ne kadar doğru bilemem dediğinizi anladım teşekkür ederim
69mbps en max değer ama minimum 50 almanız lazım 7 ay sonra turkcell taahütüm biticek müşteri hizmetlerinden çok memnunum fakat 24mbps e 105tl veriyorum 100tlye 100mbps geçmeyi düşünüyorum alttyapım 80mbps destekliyor ama işte çekiniyorum kötü çıkmasından

omerunlu34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Ömer ÜNLÜ
Steam
Speculation
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri