Neler Yeni

Milli Eğitim Bakanı açıklama yaptı Vakalar artsada eğitime devamke

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
hocam 15 tatil olduğu için millet tatile falan gitti
Normal zamanda kapalı da olsa millet çıkar gezer. Bunun sonu yok, kapatmak çare değil. Alışmamız lazım bununla yaşamaya. Ben de üniversiteye gidiyorum sınıflar 50 kişi ama yapacak bir şey yok online eğitimle olmuyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Ömer Burak Bağdiken
Milli eğitim bakanı Mahmut Özer yaptığı açıklamada: Okullar hiç kapanmasın, vakalar artsın, eğitime ara vermeyeceğiz. 7 şubat pazartesi günü tüm kademeler eğitime başlıyor, tüm kararlılıkla devam edeceğiz dedi.
Cesetleri sayacaklar
bu adam sadece bunu demeye çıkmış başka kelime duymadık ağzından

şahin doğan

80+ Platinum
olması gereken bu zaten önceden üniversite mezunu işsizlerimiz vardı eğer okulları 1 sene daha kapatırlarsa üniversite mezunu da bulamayacağız

Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Muhammed Poyraz
Milli eğitim bakanı Mahmut Özer yaptığı açıklamada: Okullar hiç kapanmasın, vakalar artsın, eğitime ara vermeyeceğiz. 7 şubat pazartesi günü tüm kademeler eğitime başlıyor, tüm kararlılıkla devam edeceğiz dedi.
Cesetleri sayacaklar
İlk zamanlarda okulları kapattılar da ne oldu vaka sayıları düştü mü alakası bile olmadı yine kapanma olsa ne olacak yine bir şey olmayacak olması gereken bu zaten bununla yaşamaya alışacağız normal bi grip gibi

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Kapansın demiyorum da bir düzenleme getirilsin. Pandeminin başından beri keyfe göre düzenleme yaptılar, yasak getirdiler, orayı kapatıp burayı açtılar iyici sıvadılar. Okulları kapatma ama bir düzenleme getir, gruplara ayır yeniden. Sosyal etkinlik yerlerinden gerekli olmayanları kapa, gerekli veya açık kalması gereken yerlere de bir düzenleme getir, sınır koy. 2 senedir aç kapa, aç kapa millet ne yapacağını şaşırdı. DSÖ açıklama yapıyor "Virüs mutasyona uğruyor, daha tehlikeli olabilir. Tedbirler ve sınırlamalar şart." diye. Bizimkiler 100K vaka sınırında "Biz iyiyiz, sıkıntı yok." kafasındalar. Amaçları yurt dışına ve cahil kesime iyi yönettiklerini göstermek. Bunun acısını da biz masum insanlar çekiyoruz. Her şeyi doğrusuyla açıklasalar, ona göre önlemler alsalar çoktan daha iyi durumda olmuş olurduk. Ama yok, biz kendimizi kandırmakta ısrarcıyız...

Bura.K

80+ Silver
Ne kapanması doğru ne de açık kalması.
3 gün okul 2 gün online, ya da 2 gün yüz yüze 3 gün online şeklinde yapılmalı.

José Mourinho

80+ Silver
Kapansın demiyorum da bir düzenleme getirilsin. Pandeminin başından beri keyfe göre düzenleme yaptılar, yasak getirdiler, orayı kapatıp burayı açtılar iyici sıvadılar. Okulları kapatma ama bir düzenleme getir, gruplara ayır yeniden. Sosyal etkinlik yerlerinden gerekli olmayanları kapa, gerekli veya açık kalması gereken yerlere de bir düzenleme getir, sınır koy. 2 senedir aç kapa, aç kapa millet ne yapacağını şaşırdı. DSÖ açıklama yapıyor "Virüs mutasyona uğruyor, daha tehlikeli olabilir. Tedbirler ve sınırlamalar şart." diye. Bizimkiler 100K vaka sınırında "Biz iyiyiz, sıkıntı yok." kafasındalar. Amaçları yurt dışına ve cahil kesime iyi yönettiklerini göstermek. Bunun acısını da biz masum insanlar çekiyoruz. Her şeyi doğrusuyla açıklasalar, ona göre önlemler alsalar çoktan daha iyi durumda olmuş olurduk. Ama yok, biz kendimizi kandırmakta ısrarcıyız...
Sizin dediğiniz daha mantıklı

Besim Tibuk

80+ Gold
B-bir hafta tatil versen?

Alfha13

80+ Silver
İş yerleri kapanıyor mu? Sinemalar kapanıyor mu? Turistik yerler kapanıyor mu? Nasıl bir mantık abi bu "Virüs riski var, kapansın". Öğrencilerin canı can da geri kalanlarınki patlıcan mı? Sanki her yer kapanıyor, bir tek okullar açık. Ölüm riski var, kapatılsın tamamen bahane.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,561
Üyeler
154,422
Son üye
seegoo
Top Bottom