Neler Yeni

Milli Eğitim Bakanı açıklama yaptı Vakalar artsada eğitime devamke

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,708
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Artık eskisi gibi yasaklar fazla yok.
Okulların tatil olması için çoğu tedbir kararlarının geri gelmesi gerek ki tatil olsun.
Kapanma olacaksa da tüm tedbirler alınsın sonra okullar kapatılsın.

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bunu duyan liseliler anlık:
1643909476022.png

asdkle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
asdk
Sizin aklınız anca bu kadar a yetiyo işte düz düşence ben valo,cs maçı atıyım diye okullar kapanmasını istemiyorum
Tamam sen açık liseye geç ya da ne zaman biteceği belli olmayan bir şey için hayatını dondur. Senin hayatın boş ve değersiz olabilir ama herkesinki öyle değil canım benim.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,116
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Sen ölmek daha iyi diyorsun o zaman seni deppweb forumuna alalım orda çok iyi adam kesirsin
Sizin aklınız anca bu kadar a yetiyo işte düz düşence ben valo,cs maçı atıyım diye okullar kapanmasını istemiyorum
Neden bu kadar agresifsin? Okulların kapanması herhangi bir şey değiştirmez, vakalar okullar kapalıyken de 100k civarında açıkken de 100k civarında olacak. Artık vakaların sayısını düşük tutmak gibi bir seçenek yok, kronik rahatsızlığı olanları ve risk grubunu aşılayarak geri kalanların da doğal yolla antikor üretmesini sağlamak en mantıklı seçenek. Evde bön bön oturacağınıza okula gidin kendinize birşeyler katmaya çalışın.

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,248
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Sen ölmek daha iyi diyorsun o zaman seni deppweb forumuna alalım orda çok iyi adam kesirsin
Okul ötenazi merkezi değil. Öyle bi yazmışsın ki okula ilk gittiğim güne cenaze törenim çoktan düzenlenip hazırlanmış gibi.
Uzaktan eğitimle devam edip bugün ders yerine oyun oynayarak günü geçirsiniz, o notları verirler ama bütün bakanlık bizlerin ülke geleceğinin temelleri olduğunun farkında. O eğitimi en doğru en faydalı şekilde almamız adına da gayet mantıklı bir karar.

E bunlar ölmeyi istemekse evet, seve seve.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Milli eğitim bakanı Mahmut Özer yaptığı açıklamada: Okullar hiç kapanmasın, vakalar artsın, eğitime ara vermeyeceğiz. 7 şubat pazartesi günü tüm kademeler eğitime başlıyor, tüm kararlılıkla devam edeceğiz dedi.
Cesetleri sayacaklar
Okumak istemiyorsan ve bahane olarka kullanıyorsan veya okumak istemiyorsan açık lise diye mükemmel ötesi bir sistem var.
Ben yakın eğitimde anlıyorum ve öğretmenlerimden dinlemesem 11.sınıfı zar zor halledermişim.

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Milli eğitim bakanı Mahmut Özer yaptığı açıklamada: Okullar hiç kapanmasın, vakalar artsın, eğitime ara vermeyeceğiz. 7 şubat pazartesi günü tüm kademeler eğitime başlıyor, tüm kararlılıkla devam edeceğiz dedi.
Cesetleri sayacaklar
Maskenizi takmayı ihmal etmeyin.

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
Açıkçası online eğitim fazla yararlı olmuyor ancak şu sıralar ölüm oranları da arttı. Valla ne yapılır bu durumda bilemedim.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,100
İsim
Taha Efe
AŞI NEDİR?
Bir enfeksiyona karşı bağışıklık sağlamak için hazırlanmış, vücuda çeşitli yollarla verilen biyolojik ürünlere aşı denir.

Aşı, insanları hastalıklardan ve hastalıkların neden olduğu sonuçlardan koruyabilmek için sağlam ve risk altındaki kişilere uygulanır. Vücut bu şekli ile kendisine zarar vermeyen mikrop ya da toksinleri tanır ve onlara karşı bir savunma geliştirir. Böylece vücut mikropla karşılaştığında önceden geliştirdiği savunma sistemini kullanarak mikropla savaşır ve kişi hastalığa yakalanmaz. Bu kişi artık o hastalığa karşı bağışıktır. Oluşan bağışıklama genellikle ömür boyu vücutta kalır ve hastalık etkeni ile karşılaşınca onu etkisiz kılmak için savaşır.

Bağışıklama, aşıyla önlenebilir hastalıkların ve ölümlerin önlenmesi açısından en önemli toplum sağlığı müdahaleleri arasında yer almaktadır. Aşılanarak bağışık hale gelmiş bireylerin oluşturduğu toplumlarda hastalıklar, salgınlar görülmez.

Tedbirinizi Alın,Okunuza gidin
(Tuzum Kuru değil Kuzenimin Sınıfı 2 Kere Kapandı, Aşısını Oldu gidiyor)

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Okumak istemeyen burada kapansın diye ağlayacağına anasının, babasının dizinin dibine yatıp ağlasın ben okumak istemiyorum diye.

• Beğen
Reaksiyonlar: cici

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,718
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
tatil olmasın