Neler Yeni

Minecraft için en iyi mouseu aldım

DxReadTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
632
İsim
Mustafa Kaçar
Minecraftta pvp için yüksek cps in ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz benim eski mouse gamebooster titan m626 mouseum 6cps tıklıyordu tamam gene iyi oynuyordum hatta deri zırh tahta kılış elmas set almışlığım var fakat brigde yaparken inanılmaz sıkıntı oluyor bi youtuberlara bakıoyorum 18cps ile zor yapılıyorlar ben 6cps ile yapmaya çalışıyorum ( shift basmadan ) sinirlendim ve para biriktirdim ve minecraft için en iyi mouse yani Glorious model o aldım link buraya bırakıyorum isteyenler bakabilir https://www.hepsiburada.com/glorious-model-o-minus-gaming-mouse-mat-beyaz-p-HBV00000SM2PO?magaza=Over Game

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Seni kırmak istemem ama en iyi filan değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Yıldırım Çokça
Minecraftta pvp için yüksek cps in ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz benim eski mouse gamebooster titan m626 mouseum 6cps tıklıyordu tamam gene iyi oynuyordum hatta deri zırh tahta kılış elmas set almışlığım var fakat brigde yaparken inanılmaz sıkıntı oluyor bi youtuberlara bakıoyorum 18cps ile zor yapılıyorlar ben 6cps ile yapmaya çalışıyorum ( shift basmadan ) sinirlendim ve para biriktirdim ve minecraft için en iyi mouse yani Glorious model o aldım link buraya bırakıyorum isteyenler bakabilir https://www.hepsiburada.com/glorious-model-o-minus-gaming-mouse-mat-beyaz-p-HBV00000SM2PO?magaza=Over Game
Hayırlı olsun

DxReadTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
632
İsim
Mustafa Kaçar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
Seni kırmak istemem ama en iyi filan değil.
mouseda hiçbir zaman en iyisi yoktur 3360 sensör ve üstü mouselar neredeyse aynıdır sadece click switchleri kabloları paracord plastik vb ve şekilleri önemlidir o yüzden arkadaşa gör en iyisi bu bana göre zowie s2 gibi

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,691
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Dostum godbrigreden söz ediyorsun herhalde 4cps ile yapan var o yolları önmeli olan hızlı tıklamak değil, ritimli tıklamak yol yaparken. İstersen 25cps yap yinde ritim olmazsa yolu yapamazsın. Yine de hayırlı olsun hakikatli fareymiş

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Yabancılar var bedwars oynayan 400 levellik adamlar bunu kullanıyordu benim favorim olan AlbayPro da bunu kullanıyor
400 level olan biri mouse'dan dolayı 400 level olmaz.

DxReadTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
632
İsim
Mustafa Kaçar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum godbrigreden söz ediyorsun herhalde 4cps ile yapan var o yolları önmeli olan hızlı tıklamak değil, ritimli tıklamak yol yaparken. İstersen 25cps yap yinde ritim olmazsa yolu yapamazsın. Yine de hayırlı olsun hakikatli fareymiş
Evt hocam godbrigde shift basmadan yapılan yol şimdi denicem mcde

DxReadTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
632
İsim
Mustafa Kaçar
Benim mouse dandik bişey klavyeyle 110TL aldım hypixel'de fişek gibi craftrise'da hiç bana mısın demiyo
Craftrise oynamıyorum ben hypixel daha kolay geliyor bana

Kerem Işık

80+ Silver
En İyi Cevap
1

DxReadTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
632
İsim
Mustafa Kaçar