Neler Yeni

Çözüldü✓ Minidump dosyama göz atabilir misiniz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
bugra
Anlayan biri varsa yardımcı olursa sevinirim pc sık sık olmasada birden bire kitleniyor webde gezerken bile mouse klavye falan çalışmıyor şimdi ise occt de power test yaptığımda mavi ekran yedim teşekkürler şimdiden. MİNİDUMP

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,260
İsim
Emre Zengin
Anlayan biri varsa yardımcı olursa sevinirim pc sık sık olmasada birden bire kitleniyor webde gezerken bile mouse klavye falan çalışmıyor şimdi ise occt de power test yaptığımda mavi ekran yedim teşekkürler şimdiden. MİNİDUMP
- MSI Afterburner'ı kaldır.
- CD-ROM'mu var cihazda? Onun bağlantısını da kes.
- MTA'nın anti hile sistemi varmış. Eğer oynamıyorsan direkt MTA'yı kaldır.
- Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Güç Seçeneklerinde sol tarafta Güç Düğmelerinin Yapacaklarını Seçin kısmından Hızlı Başlatı devre dışı bırak bakalım.
Bunların hepsini yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatıp OCCT testini tekrardan çalıştır bakalım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
bugra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
- MSI Afterburner'ı kaldır.
- CD-ROM'mu var cihazda? Onun bağlantısını da kes.
- MTA'nın anti hile sistemi varmış. Eğer oynamıyorsan direkt MTA'yı kaldır.
- Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Güç Seçeneklerinde sol tarafta Güç Düğmelerinin Yapacaklarını Seçin kısmından Hızlı Başlatı devre dışı bırak bakalım.
Bunların hepsini yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatıp OCCT testini tekrardan çalıştır bakalım.
cd-rom yok varsada nasıl kesicem hiçbir fikrim yok testi yaparken usb takılıydı rufusla windows 10 isyu yazdırıyodu arkada belki onu görmüştür pek anlamadım. Birde hızlı başlat diye bir seçenek yok
1711399719032.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

1711401192952.png

5 dakika buşekilde çalıştı mavi ekran vermedi ama bakalım pc birden bire donacakmı sıkıntı orda.

Son düzenleme:

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,260
İsim
Emre Zengin
cd-rom yok varsada nasıl kesicem hiçbir fikrim yok testi yaparken usb takılıydı rufusla windows 10 isyu yazdırıyodu arkada belki onu görmüştür pek anlamadım.
Sen Windows'u sıfırdan mı kurdun yoksa diski başka bilgisayardan mı aldın?

Normalde Hızlı Başlatın fabrika ayarlarında orada olması gerekirdi. Biri müdahale etmiş gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
bugra
Sen Windows'u sıfırdan mı kurdun yoksa diski başka bilgisayardan mı aldın?

Normalde Hızlı Başlatın fabrika ayarlarında orada olması gerekirdi. Biri müdahale etmiş gibi.
bilgisayarı yeni adlım daha 1 hafta oldu win 10 vardı içinde güncellemeyle win 11 yükseldi ben birşeye dokunmadım. Lisansız. Ama cmd ile hızlı başlatı kapattım "powercfg /hibernate off" komutuyla

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,260
İsim
Emre Zengin
bilgisayarı yeni adlım daha 1 hafta oldu win 10 vardı içinde güncellemeyle win 11 yükseldi ben birşeye dokunmadım. Lisansız. Ama cmd ile hızlı başlatı kapattım "powercfg /hibernate off" komutuyla
Evet o yüzden görünmüyor. Şimdilik bir test et bakalım gene mavi ekran verecek mi diye?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
bugra
Evet o yüzden görünmüyor. Şimdilik bir test et bakalım gene mavi ekran verecek mi diye?
1711408130432.png
10 dakika bu şekilde kaldı sıkıntı çıkmadı teşekkürler bakalım donma yapıcakmı ben psu yetersizliğinden şüphe ediyordum veya ekran kartında bir sıkıntı felan var diyodum bilmiyorum. Birde msı centerda fan ayarlarınıyöneten yapayzeka aracı var "FROZR AI" isminde bu açık durumda şuan sıkıntı yaparmı ?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,260
İsim
Emre Zengin
Alıntıyı görüntüle10 dakika bu şekilde kaldı sıkıntı çıkmadı teşekkürler bakalım donma yapıcakmı ben psu yetersizliğinden şüphe ediyordum veya ekran kartında bir sıkıntı felan var diyodum bilmiyorum. Birde msı centerda fan ayarlarınıyöneten yapayzeka aracı var "FROZR AI" isminde bu açık durumda şuan sıkıntı yaparmı ?
Onun hakkında bir bilgim yok. Çözüldü diye işaretlemişsin. 1 hafta bak bakalım bir daha mavi ekran verecek mi? Eğer vermezse daha vermez hocam.

Top Bottom