Neler Yeni

Mavi Ekran Minidump dosyasından anlayan yardımcı olabilir mi

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,186
İsim
Emre Zengin
Ya sonuçta sistemim 2400 destekliyor. Neden 2400 yapınca mavi ekran alayım ki? Her donanımım buna uygunsa sorun ne olabilir acaba? Her fpsi önemsiyorum o yüzden 2133e çekmek istemiyorum ama çekip bir deniycem uzun süre bakalım ne olacak
BETA BIOS kullanıyorsun en son BIOS güncelleme 2021 de gelmiş. Yazılımsal bir sorun gibi duruyor. İstersen BIOS sürümünü düşürüp tekrardan bir dene ama çözüm olacağını düşünmüyorum.

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Yankı Özkan
BETA BIOS kullanıyorsun en son BIOS güncelleme 2021 de gelmiş. Yazılımsal bir sorun gibi duruyor. İstersen BIOS sürümünü düşürüp tekrardan bir dene ama çözüm olacağını düşünmüyorum.
09.02.2023te gelmiş en son güncelleme. Msi'ın sitesinden kendi sayfasından baktım.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,186
İsim
Emre Zengin

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Yankı Özkan
@Emmree hocam bugün 5dk arayla iki mavi ekran aldım minidump dosyalarını paylaşıyorum size zahmet bakar mısınız?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme:

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Yankı Özkan
@Emmree hocam bugün 5dk arayla iki mavi ekran aldım minidump dosyalarını paylaşıyorum size zahmet bakar mısınız?

Bir de steamden oyun indirdiğimden midir bilmem dosya gezgininden d diskine girdiğim an dosya gezgini donuyor görev yöneticisinden yeniden başlatmadan kesinlikle çalışmıyor. oyun inerken de diske yazma hatası dedi. Harddiskten şüphelendim ben onda bir sorun olabilir mi?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,186
İsim
Emre Zengin
Bir de steamden oyun indirdiğimden midir bilmem dosya gezgininden d diskine girdiğim an dosya gezgini donuyor görev yöneticisinden yeniden başlatmadan kesinlikle çalışmıyor. oyun inerken de diske yazma hatası dedi. Harddiskten şüphelendim ben onda bir sorun olabilir mi?
Şu HDD'yi çıkar bakalım. Gene verecek mi mavi ekran?

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Yankı Özkan
Şu HDD'yi çıkar bakalım. Gene verecek mi mavi ekran?
Hdd'siz anlayamayız. Çünküü genelde bilgisayar yüke girince alıyorum mavi ekranı ve ssd de 120gb olduğu için işletim sistemi haricindeki her şey d'ye kurulu.

Ama yüzde 90 hdd'nin hasarlı olduğunu düşünüyorum sebebini de bir ss atayım siz de bir bakın

1691785757950.png

Burada aşağıda sıralanan değerler normal mi? Okuma hatası mı var anlamadım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,972
Üyeler
141,655
Son üye
ibrahim6048
Top Bottom