Neler Yeni

Minimum 4TB Maksimum 8TB Taşınabilir Disk Önerisi Sunabilir misiniz?

Annawork

80+
Bütçe
2500
Merhaba,

Taşınabilir disk arayışı içerisindeyim.
Şu ana kadar sadece Toshiba markasını kullandım. Ancak 6 ay önce satın almış olduğum iki adet Toshiba Canvio Basic 4TB taşınabilir disk fiyatı ne yazık ki 2 katı artmış durumda.
Toshiba, Seagate ve WD markalarına ait birçok ürün var ve fiyatları arasında da farklar var.
Bu yüzden farklı fikirleri dinlemenin karar vermeyi kolaylaştıracağı düşüncesindeyim.
Tecrübe sahibi olanlar veya ben olsaydım şu markanın şu model ürününü alırdım diyenler fikrini belirtebilirse memnun olurum.

JackieTR

80+ Bronze
Merhaba,

Taşınabilir disk arayışı içerisindeyim.
Şu ana kadar sadece Toshiba markasını kullandım. Ancak 6 ay önce satın almış olduğum iki adet Toshiba Canvio Basic 4TB taşınabilir disk fiyatı ne yazık ki 2 katı artmış durumda.
Toshiba, Seagate ve WD markalarına ait birçok ürün var ve fiyatları arasında da farklar var.
Bu yüzden farklı fikirleri dinlemenin karar vermeyi kolaylaştıracağı düşüncesindeyim.
Tecrübe sahibi olanlar veya ben olsaydım şu markanın şu model ürününü alırdım diyenler fikrini belirtebilirse memnun olurum.
Bütçe belirtmemişiniz bu yüzden yardımcı olmamız zor. Lütfen bütçe belirtin.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,938
İsim
tümen dağ

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,721
İsim
Hacı

Annawork

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe belirtmemişiniz bu yüzden yardımcı olmamız zor. Lütfen bütçe belirtin.
Bütçe tam olarak belli değil, bütçe ürünün boyutuna göre değişkenlik gösterecektir.
Ancak yine de ortalama bir bütçe belirttim.

Ürün hakkında bir tecrübeniz var mı, bu ürünü önermenize neden olan spesifik bir şey var ise bilmek isterim.
İkinci el olarak birçok kişinin sattığını gördüm ve ne için kullanıldığını sorduğumda "Madencilik" cevabını aldım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

6TB fiyatı 2100 lira.
Ürün hakkında bir tecrübeniz var mı, bu ürünü önermenize neden olan spesifik bir şey var ise bilmek isterim.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,938
İsim
tümen dağ
Ürün hakkında bir tecrübeniz var mı,
evet
bu ürünü önermenize neden olan spesifik bir şey var ise bilmek isterim.
1663104282142.png

2 yıldır aktif bir şekilde kullanıyorum birsürü oyun film belge bulunmakta bir sorun ile karşılaşmadığım ve fiyatı uygun olduğu için önerdım

1663104326717.png

İkinci el olarak birçok kişinin sattığını gördüm ve ne için kullanıldığını sorduğumda "Madencilik" cevabını aldım.
normaldır hocam bu bir kötu sebep değil ki

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,721
İsim
Hacı
Bütçe tam olarak belli değil, bütçe ürünün boyutuna göre değişkenlik gösterecektir.
Ancak yine de ortalama bir bütçe belirttim.

Yılların markası WD kalitelidir alınır.

1dodooo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Barış Doğukan Güven
Aynı modelin 3tb lık versiyonunu kullanıyorum, herhangi bir sorun yaşamadım ama bence tek sorunu powerı fişten çekiyor yani direkt usb ile bağla çalıştır yapamıyorsun ayriyeten bir power kablosu var.

Annawork

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet

Alıntıyı görüntüle
2 yıldır aktif bir şekilde kullanıyorum birsürü oyun film belge bulunmakta bir sorun ile karşılaşmadığım ve fiyatı uygun olduğu için önerdım

Alıntıyı görüntüle

normaldır hocam bu bir kötu sebep değil ki
Bilgilendirme için teşekkür ederim, kötü bir sebep olduğuna dair bir kanıda değildim; sadece bir istatistik belirtisiydi.
Düşük TB'a ait ürünlerin bile güç kablosu ile çalıştırıldığını görüyorum. Bunun bir artısı var mı?
Yılların markası WD kalitelidir alınır.
Köklü bir firma olduğunu biliyorum; sadece araştırmalarım arasında bazı modellerinde WD'nin kalitesini göremeyen insanların yorumlarına rastladım.
Bu yüzden o tarz modellere denk gelmek istemiyorum.
Aynı modelin 3tb lık versiyonunu kullanıyorum, herhangi bir sorun yaşamadım ama bence tek sorunu powerı fişten çekiyor yani direkt usb ile bağla çalıştır yapamıyorsun ayriyeten bir power kablosu var.
Bu biraz garip, 3TB'lık bir diski güç kablolu olarak üretmenin ne gibi bir pozitif tarafı var bilemiyorum. Bu zamana kadar hep güç kablolu disklerden kaçındım; ama şu an ki fiyatlara baktığım zaman yarı taşınabilir olarak adlandırdığım bu tarz ürünlerden birisini satın alacağım gibi duruyor.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,938
İsim
tümen dağ
Bilgilendirme için teşekkür ederim
rica ederim efendim.
u ile çalıştırıldığını görüyorum. Bunun bir artısı var mı?
bir bilgim yok malesf
Köklü bir firma olduğunu biliyorum; sadece araştırmalarım arasında bazı modellerinde WD'nin kalitesini göremeyen insanların yorumlarına
hocam çoğu ürünün farklı modelleri var wd de böyle Seagatede de biraz baktığınzıda fark edersiniz bununla bağlantılı fiyatlar değişiyor gpu dakı gıbı ürün aynı ama farklı modeller tam anlatamadım ama anlamışsınızdır umarım

Bilgilendirme için teşekkür ederim, kötü bir sebep olduğuna dair bir kanıda değildim; sadece bir istatistik belirtisiydi.
Düşük TB'a ait ürünlerin bile güç kablosu ile çalıştırıldığını görüyorum. Bunun bir artısı var mı?

Köklü bir firma olduğunu biliyorum; sadece araştırmalarım arasında bazı modellerinde WD'nin kalitesini göremeyen insanların yorumlarına rastladım.
Bu yüzden o tarz modellere denk gelmek istemiyorum.

Bu biraz garip, 3TB'lık bir diski güç kablolu olarak üretmenin ne gibi bir pozitif tarafı var bilemiyorum. Bu zamana kadar hep güç kablolu disklerden kaçındım; ama şu an ki fiyatlara baktığım zaman yarı taşınabilir olarak adlandırdığım bu tarz ürünlerden birisini satın alacağım gibi duruyor.
1663106229353.png

Annawork

80+
rica ederim efendim.

bir bilgim yok malesf

hocam çoğu ürünün farklı modelleri var wd de böyle Seagatede de biraz baktığınzıda fark edersiniz bununla bağlantılı fiyatlar değişiyor gpu dakı gıbı ürün aynı ama farklı modeller tam anlatamadım ama anlamışsınızdır umarım

Alıntıyı görüntüle
İlginiz ve önerileriniz için teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,959
Üyeler
142,061
Son üye
alikemal1994
Top Bottom