Neler Yeni

Mining Rig Yönetmiş Var Mı? (Ethereum)

Bitcoin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Teknik bilgin yoksa çok zorlanırsın bir hata karşısında.

Bitcoin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Mesela kart hash değeri düşük olabilir, kart donanımsal sıkıntı verebilir, pek ihtimal değil ama ethereum dip yapabilir falan. 20K bana göre düşük bir miktar. 5 6K zaten kart harici donanımlara gidecek özellikle PSU. En iyi ihtimalden 10 kart alsan tabii 2.el olarak bunalr zaten yorulmuş kart olacak elinde patlama olsılığınıda hesaba kat. Biraz kötümser yaklaştım ama gerçek böyle malesef.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,643
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Mesela kart hash değeri düşük olabilir, kart donanımsal sıkıntı verebilir, pek ihtimal değil ama ethereum dip yapabilir falan. 20K bana göre düşük bir miktar. 5 6K zaten kart harici donanımlara gidecek özellikle PSU. En iyi ihtimalden 10 kart alsan tabii 2.el olarak bunalr zaten yorulmuş kart olacak elinde patlama olsılığınıda hesaba kat. Biraz kötümser yaklaştım ama gerçek böyle malesef.
6 tane rx 580 8 gb alsam mesela? 2k'dan.

Bitcoin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
6 tane rx 580 8 gb alsam mesela? 2k'dan.
1610299121176.png

Bence denemelik bir şey olur. İşi öğrenip al - sat yapmak çok daha yararına olur bence. Tabii al - sat daha riskli bir şey.
Bu arada unutma bu fiyat ETH 1300 dolarken ki fiyat. Düşebilir çıkabilir. Denemeni şahsen önermem mining. Senin kararın. :)

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,643
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Alıntıyı görüntüle
Bence denemelik bir şey olur. İşi öğrenip al - sat yapmak çok daha yararına olur bence. Tabii al - sat daha riskli bir şey.
Bu arada unutma bu fiyat ETH 1300 dolarken ki fiyat. Düşebilir çıkabilir. Denemeni şahsen önermem mining. Senin kararın. :)
Ethereum un dibe çökmesi ihitmali ne?
Ayrıca ethereum cokse başka alt coin e geçilemez mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Cihat Koçoğlu
Kardeşim düşünüyorsan yap. Bir şeyden para kazanan insanlar başkasına yaptırtmaz bunu unutma. Yapan bir çok insan var kar bırakmıyorsa onlar neden yapsın

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,643
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Kardeşim düşünüyorsan yap. Bir şeyden para kazanan insanlar başkasına yaptırtmaz bunu unutma. Yapan bir çok insan var kar bırakmıyorsa onlar neden yapsın
Tabii doğru ama hiç görmediğim bir is ve piyasa olduğundan tedirginim.

Bitcoin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Ethereum un dibe çökmesi ihitmali ne?
Ayrıca ethereum cokse başka alt coin e geçilemez mi?
Ethereum dibe çökse diğer coinlerin vay haline, ETH düşşe diğer çogu coin eş zamanlı olarak düşer genelde. ETH' nin dibe inmesi için çok zor ihtimal bu saatten sonra benim gözümde. Düşerse 750 900 civarı gelir gibi bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Donanım bilgin varsa deneyebilirsin ama dediğim gibi uzman olmaması ve az bir bütçe olması yapmamak için yeterli nedenler bence. Sen bilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,971
Üyeler
156,414
Son üye
poem
Top Bottom