Neler Yeni

misafir çocuğu bilgisayara torpil atmış

asrın_tok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ebubekir usta
dışarı çıkmadan önce misafir geldi 7 yaşındaki çocuk abi maykıyaf oynayabilirmiyim dedi daha oyunun adını bile söyleyemiyor diye açtım 1 saat dışarda durdum geldim sonra eve gittiğimde annem yoktu aradım bende pazara gittim onlardan sonra dedi ben bilgisayara oturdum çalıştırdım bam diye ses geldi sonra kasaya baktım içinde boş torpil kutusu vardı çocuğu buldum dışarda maç oynarken evde kimse yoktu aldım dedim neden yaptın ağlayıp bana vurmaya çalıştı sonra tuttum kızmayacağım dedim bana aynen şunları dedi ''kiripir patlayıp tahta kazmamı kırdırdı'' sonra cebindeki torpili annemler balkondayken atmış bende dediğim gibi sakin kalıp bir şey yapmadım beni evine götür dedim bilgisayarı aldım annemi çağırdım kadın durumumuz yok dedi dedim banane çocuğunuz 80k lık sisteme torpil atarken çokmu zengindiniz yoksa çocukmu sağlık sorunları nedeniyle attı ? çocuğunuzun boğazından kısıp vericeksiniz dedim sonra kadın yok imkansız dedi siz çalışın borç alın dedim yok dediler bende evinizden 80k değerine birşeyler verin dedim yok dediler bende verin 2 kolunu 1 ayağını kırayım dedim yok diyorlar ben o pc için 5 ay çalıştım ne yapmalıyım???
Mesaj otomatik birleştirildi:

cevap yokmu?

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Eren Erkaşda
minecrafta da erısım engeli gelsin

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Ahmet Yıldırım
Ayrıntıları özelleştirmen lazım çok masalsı olmuş bunu biraz geliştir.

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Yunus
dışarı çıkmadan önce misafir geldi 7 yaşındaki çocuk abi maykıyaf oynayabilirmiyim dedi daha oyunun adını bile söyleyemiyor diye açtım 1 saat dışarda durdum geldim sonra eve gittiğimde annem yoktu aradım bende pazara gittim onlardan sonra dedi ben bilgisayara oturdum çalıştırdım bam diye ses geldi sonra kasaya baktım içinde boş torpil kutusu vardı çocuğu buldum dışarda maç oynarken evde kimse yoktu aldım dedim neden yaptın ağlayıp bana vurmaya çalıştı sonra tuttum kızmayacağım dedim bana aynen şunları dedi ''kiripir patlayıp tahta kazmamı kırdırdı'' sonra cebindeki torpili annemler balkondayken atmış bende dediğim gibi sakin kalıp bir şey yapmadım beni evine götür dedim bilgisayarı aldım annemi çağırdım kadın durumumuz yok dedi dedim banane çocuğunuz 80k lık sisteme torpil atarken çokmu zengindiniz yoksa çocukmu sağlık sorunları nedeniyle attı ? çocuğunuzun boğazından kısıp vericeksiniz dedim sonra kadın yok imkansız dedi siz çalışın borç alın dedim yok dediler bende evinizden 80k değerine birşeyler verin dedim yok dediler bende verin 2 kolunu 1 ayağını kırayım dedim yok diyorlar ben o pc için 5 ay çalıştım ne yapmalıyım???
Mesaj otomatik birleştirildi:

cevap yokmu?
Kurgu olduğu çok belli hocam fazla abartı olmuş biraz daha sakin yaz

asrın_tok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ebubekir usta
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kurgu olduğu çok belli hocam fazla abartı olmuş biraz daha sakin yaz
hocam eğlence kısmına açtım zaten ve başka forumlarda kasanın içine işemişler diye gerçekten yazan vardı

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,978
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Şundan

20240808_113624.jpg

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Ahmet Yıldırım
hocam eğlence kısmına açtım zaten ve başka forumlarda kasanın içine işemişler diye gerçekten yazan vardı
Teşekkürler dostum! Senin sayende günlük eğlence kotamı doldurdum!

asrın_tok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ebubekir usta

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Ahmet
zırlamayın artık her şey fake diye elbet fakedir eyvallah ama yeter lan her ihtiyacı olan insanın çenesini kapatıyonuz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,730
Üyeler
155,300
Son üye
MHilmi
Top Bottom