Neler Yeni

MLD 1TB M500 (MLD22M500P21-1000) alınır mı?

Bowserz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mustafa Bakar
MLD almayın, aldırmayın. Vadettiği değerleri kesinlikle vermiyor, ayrıca fazla ısınıyor örn. yüklediğiniz bi oyunu oynarken okuma yazma değerlerini ısıdan dolayı öyle kısıyor ki yeri geliyor sata ssdden yavaş hale geliyor. Gidin samsung sata ssd alın MLD marka en iyi m2 ssdyi almayın. Ayrıca okuma yazma değerleri gerçeği yansıtmadığı için iade talep ettiğinizde kabul etmiyorlar. Dert istiyorsanız buyurun alın ama ileride torunum gelip MLD ile ilgili bir şeyler söylese 70 yaşımda etmeyeceğim hakaret kalmaz.
Fazla ısındığını tanısına nerden vardın? 140gb boyutunda aralıksız indirme yaptım 42 derece geçmedi, abartmışsın m300 kullanıyorum vadettigi hızın 800mbs altını veriyor

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
MLD almayın, aldırmayın. Vadettiği değerleri kesinlikle vermiyor, ayrıca fazla ısınıyor örn. yüklediğiniz bi oyunu oynarken okuma yazma değerlerini ısıdan dolayı öyle kısıyor ki yeri geliyor sata ssdden yavaş hale geliyor. Gidin samsung sata ssd alın MLD marka en iyi m2 ssdyi almayın. Ayrıca okuma yazma değerleri gerçeği yansıtmadığı için iade talep ettiğinizde kabul etmiyorlar. Dert istiyorsanız buyurun alın ama ileride torunum gelip MLD ile ilgili bir şeyler söylese 70 yaşımda etmeyeceğim hakaret kalmaz.
Bende mld kullanıyorum evet ısınıyor ancak yine de bütçesine göre yüksek hız veriyor. Ben 6 aydır yazın ısınması dışında sorun yaşamadım. Evet yavaşlıyor ancak sata kadar yavaş olmuyor kesinlikle. Ömrü hakkında yorum yapamam, onu zaman gösterecek

Root.07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Osman
Arkadaşlar fiyat aşırı iyi değil mi?Okuma ve yazma değerleride uçuk seviyede bu markayı kullanan var mı?Varsa yazssın almayı düşünüyorum.
Ben 1 TB 7000-5000 ilk olanı kullanıyorum indirme ve yazma 5000 sabit 690 gb dolu hala o hızda devam ediyor kasa soğutması iyi ise problem yaşamazsın ama hangi m2 saf olursa olsun sıcakta yavaşlıyor MLD markasını çok kötülemişler ama tam bir F/p ürünü bence ben memnunum 14 saniyeden kısa sürede PC açılıyor oyunda drop yok çok hızlı .

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Çimen
1 TB Samsung NVMe SSD 2300 TL'ye aldım. DRAM dahil.
DRAM'siz NMVe SSD'ler ucuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,260
İsim
Murat Orhan
Ben 1 TB 7000-5000 ilk olanı kullanıyorum indirme ve yazma 5000 sabit 690 gb dolu hala o hızda devam ediyor kasa soğutması iyi ise problem yaşamazsın ama hangi m2 saf olursa olsun sıcakta yavaşlıyor MLD markasını çok kötülemişler ama tam bir F/p ürünü bence ben memnunum 14 saniyeden kısa sürede PC açılıyor oyunda drop yok çok hızlı .
aynı paraya kc serisi varken kim ne yapsın mldyi dram yok bişey yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,497
Üyeler
152,684
Son üye
shezny
Top Bottom