Neler Yeni

Mobil için headerden inen reklam çubuğu

EmreTRk

80+ Bronze
Dosya olarak resmini bırakıyorum. Aktif kullanımda ciddi problem yaratıyor. Yardımcı olmaya çalıştığım arkadaşlar bana alıntı yapıyorlar ancak bildirim cubuğunun üzerine geldiği için göremiyorum ve çok sinir bozucu. Sabit bir yere reklam koymak daha kullanışlı olur.
Screenshot_20200410-025841_Samsung Internet.jpg

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,396
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Önerin için sağ ol değerlendireceğiz

EmreTRk

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Dosya olarak resmini bırakıyorum. Aktif kullanımda ciddi problem yaratıyor. Yardımcı olmaya çalıştığım arkadaşlar bana alıntı yapıyorlar ancak bildirim cubuğunun üzerine geldiği için göremiyorum ve çok sinir bozucu. Sabit bir yere reklam koymak daha kullanışlı olur.
Alıntıyı görüntüle
Opera kullan bro en iyisi 0 reklam rahatım ben ondan chrome kullanmiyorum miss

EmreTRk

80+ Bronze
Opera kullan bro en iyisi 0 reklam rahatım ben ondan chrome kullanmiyorum miss
Kardeşim reklam engelleyici kurabilirim bende. Ancak forum yeni ve bizde desteğimizi reklam engelleyici kurmayarak veriyoruz.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Kardeşim reklam engelleyici kurabilirim bende. Ancak forum yeni ve bizde desteğimizi reklam engelleyici kurmayarak veriyoruz.
Ben sadece öneri olarak söyledim ben reklamlardan hiç hoșlanmayan birisiyim o yüzden opera kullanıyorum ha sen destek olucam diyorsan zırp pırt reklam çıksın diyorsan sen bilirsin ama 1 sn 1 sndir reklam cikiyor kapatmak icin vakit harcıyorsun amacın destek olmak ama bence senin actigin 1 reklama o kadar da muhtac olduklarini dusunmuyorum ben yinede bu benim kendi dusuncem

EmreTRk

80+ Bronze
Ben sadece öneri olarak söyledim ben reklamlardan hiç hoșlanmayan birisiyim o yüzden opera kullanıyorum ha sen destek olucam diyorsan zırp pırt reklam çıksın diyorsan sen bilirsin ama 1 sn 1 sndir reklam cikiyor kapatmak icin vakit harcıyorsun amacın destek olmak ama bence senin actigin 1 reklama o kadar da muhtac olduklarini dusunmuyorum ben yinede bu benim kendi dusuncem
Benim forumda harcadığım bilgilendiğim saatlerim için 1 saniyemide forum gelirine katkı için verebilirim. Forum zor iştir kendimde bu işle uğraşıyorum iyi bilirim. Herkezin verdiği emeğin karşılığını alması gerek. Kurucular böyle güzel bir imkanı bize sunmuşlar bize ise 1 saniyemizi ayırarak desteklemek düşer. Ancak tepemden reklam inmesi cidden çok rahatsız ediyor.

Top Bottom