Neler Yeni

Mobil Uygulama Tasarımım Nasıl Olmuş? [Figma]

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Emirhan Özer
Herkese merhaba. Figma kullanmayı öğrenmeye başladım. "İlk çalışmam" elektrikli araçlar için uygun olan şarj istasyonlarını gösteren bir uygulama tasarımı. Sizce nasıl olmuş? Düzeltmem gereken yerler nereleri? Yorumlarsanız sevinirim.

Çalışma linki: BatteryUp Tasarımı

Bery

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Yiğit Beren Sağlam
Instagram
syigitberen
Discord
Yeeeeeet#1981
Herkese merhaba. Figma kullanmayı öğrenmeye başladım. "İlk çalışmam" elektrikli araçlar için uygun olan şarj istasyonlarını gösteren bir uygulama tasarımı. Sizce nasıl olmuş? Düzeltmem gereken yerler nereleri? Yorumlarsanız sevinirim.

kayıt ol kısmındaki numara kimin hocam fotoğrafta bir dede var şaka bir yana bu iş ile ilgili pek bir bilgim yok ama gayet havalı duruyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Emirhan Özer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kayıt ol kısmındaki numara kimin hocam fotoğrafta bir dede var şaka bir yana bu iş ile ilgili pek bir bilgim yok ama gayet havalı duruyor.
hocam sen söylemesen fark etmemiştim çok iyi oldu 🤣 ben numarayı salladım. sıralı şekilde yazacağıma göze biraz hitap etsin diye ilk kısmı 321 şeklinde yazdım :D teşekkür ederim yorumun için :)

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Bery

Lyndray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Furkan Kaya
Eline sağlık güzel olmuş :) Bir mobil uygulama geliştirici olarak tasarımı beğendim. Yeni bir projeye başlayacak olsaydım tasarımı yapmanı isteyebilirdim :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Emirhan Özer
Eline sağlık güzel olmuş :) Bir mobil uygulama geliştirici olarak tasarımı beğendim. Yeni bir projeye başlayacak olsaydım tasarımı yapmanı isteyebilirdim :D
çok teşekkür ederim çok mutlu etti bu yorum beni :D eksik veya hatalı gördüğünüz bir kısım var mı peki?

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji

Hocam diğer konunuzu okurken buna denk geldim. Baya güzel olmuş ya. Elinize sağlık. Güzel tasarım görmeyi özlemişim. Baya yeteneklisiniz. Yerli yabancı kaynak öneriniz olur mu acaba?

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Emirhan Özer
Hocam diğer konunuzu okurken buna denk geldim. Baya güzel olmuş ya. Elinize sağlık. Güzel tasarım görmeyi özlemişim. Baya yeteneklisiniz. Yerli yabancı kaynak öneriniz olur mu acaba?
Figma için Ferdi Çıldız ve Ender Topaloğlu'nun eğitim videolarını izledim YouTube'tan. Bunları izledikten sonra kendime bir konu seçtim ve onunla alakalı uygulama arayüz tasarımı yaptım. Yaparken yapmaya değil öğrenmeye odaklandım. Bilmediğim çoğu şeyi bu süreçte öğrendim. Belirli izlediğim bir yabancı kaynak yok işime ne yarayacaksa onun videosunu izliyorum. Bunun haricinde farklı videolar önüme düşüyor göz atıyorum ilgimi çekerse kendim de deniyorum.

Top Bottom