Neler Yeni

MOBİLDEN GAMER OLUNUR MU?

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ali deniz aktok
bugün arkadaşlarım ile güzel bir tartışma yaptık mobil oyun oynayan arkadaştan oyuncu olur mu bana göre hayır ama birçok kişi olmadığını savunuyor ama birçok kişide gamer kendini sanıyor bu konunda buradaki forum topluluk ne düşünüyor

agno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
burak
bugün arkadaşlarım ile güzel bir tartışma yaptık mobil oyun oynayan arkadaştan oyuncu olur mu bana göre hayır ama birçok kişi olmadığını savunuyor ama birçok kişide gamer kendini sanıyor bu konunda buradaki forum topluluk ne düşünüyor
gamer olamayacağına dair teziniz nedir yani neden olamasın oyun sadece pc özelinde bir şey değil ki yani seni oyuncu yapıp onu yapmayan ne

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,210
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
Clash royale e sporcuları yüz bin dolarlar kazanıyor yani olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ali deniz aktok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gamer olamayacağına dair teziniz nedir yani neden olamasın oyun sadece pc özelinde bir şey değil ki yani seni oyuncu yapıp onu yapmayan ne
pc oyunları ve konsol oyunlarının tarihi yeter bence yani telefondan zaten bir kere saçma geliyor bana
Mesaj otomatik birleştirildi:

Clash royale e sporcuları yüz bin dolarlar kazanıyor yani olur
eee o para ile mi ölçülüyor bu??

agno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
burak
pc oyunları ve konsol oyunlarının tarihi yeter bence yani telefondan zaten bir kere saçma geliyor bana
:D tarih konusu değil ki sorduğun şey. mobilde adam oyun oynuyor sen pc veya konsoldan da oynuyorsun sonuç olarak ikinizde oyun oynuyorsunuz. bana göre mobil oyun oynayan gamer değildir demek saçma

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ali deniz aktok
:D tarih konusu değil ki sorduğun şey. mobilde adam oyun oynuyor sen pc veya konsoldan da oynuyorsun sonuç olarak ikinizde oyun oynuyorsunuz. bana göre mobil oyun oynayan gamer değildir demek saçma
abi değil çünkü bir kere sistem??? ikincisi alınan fpsler yani o zaman her önüne gelen e sporcu olacaksa işimiz iş

ayrıca pc ve konsolda tuşlar var orada ekrana dokunuyorsun yani saçma geliyor bana

agno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
burak
abi değil çünkü bir kere sistem??? ikincisi alınan fpsler yani o zaman her önüne gelen e sporcu olacaksa işimiz iş
yani oyununa göre değişir mobil cs oyuncusu olmaz ama cod-pubg ya da benzer oyunlarda da turnuvalar düzenleniyor ve sadece bunlar da değil bir sürü mobil oyun var hem strateji hem fps olarak. sistemse oyun telefonları üretiliyor sistemden farkı yok sıvı soğutmalı telefonlar var

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,210
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ali deniz aktok
yani oyununa göre değişir mobil cs oyuncusu olmaz ama cod-pubg ya da benzer oyunlarda da turnuvalar düzenleniyor ve sadece bunlar da değil bir sürü mobil oyun var hem strateji hem fps olarak. sistemse oyun telefonları üretiliyor sistemden farkı yok sıvı soğutmalı telefonlar var
olabilir bak onlar küçümsemiyorum yanlış anlaşılmasın ama bana saçma geliyor ekrana basar oyun oynamak :)

agno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
burak

ayrıca pc ve konsolda tuşlar var orada ekrana dokunuyorsun yani saçma geliyor bana
sana saçma geliyor diye saçma olmuyor işte. bana sorarsan gamer platform ayırmaz her yerde gamerdır. ben hem pc hem mobil oyunları seviyorum ikisini de oynuyorum ikisinin de yeri ayrı bence. cod nobilenin verdiği tadı warzone vermiyor mesela bu yüzden insanlar emülatör ile pcde oynamaya çalışıyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ali deniz aktok
sana saçma geliyor diye saçma olmuyor işte. bana sorarsan gamer platform ayırmaz her yerde gamerdır. ben hem pc hem mobil oyunları seviyorum ikisini de oynuyorum ikisinin de yeri ayrı bence
ama bunu sadece düşünen bende değilim yani bu konu da iki farklı görüş var

Shoto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Shoto Todoroki

Alınan fps ler ne kardeşim ne kadar boş bi konu bu ne anlatmaya çalışıyorsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,501
Üyeler
151,411
Son üye
BerkeH
Top Bottom