Neler Yeni

ModArt X3 yeni sistem yayında!

RoyPien09

80+ Bronze
24 inch istemiyorum büyük monitör istiyorum pikselleşme falan 1080 p çok kafaya takmam ama MSİ monitör iyi değilmidir hocam fiyat olarak cok iyi geldi gözüme ?
Msi iyidir ama 27inç 1080p olunca birde düşük fiyat sadece pikseller gözükebilir yakından ondan dedim Anladım hocam güle güle kullanın.

Son düzenleme:

Omeraslan93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Ömer Aslan
Yanlış anlamayında şu ana kadar stoğun bitmesi lazımdı.Bitmiyorsa çokta uygun değil gibi fiyatı.Kötülediğimden demiyorum.Stok tam anlamıyla 1.5 saatte bitti.

Omeraslan93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Ömer Aslan
O kanal fazla izlenmediği ve rehabet görmediği için ondan oluyor olabilir. 1 Sati geçmiş daha 4 bin kişi izlemiş
Evet abone sayısı da ya gore az ama da forumuna linki düşmüş bi sistemin hatta dün gördüm da da sistemin cıkacagını ne bileyım uygun sıstemlerı goruyoruz. 30 dk da stok kalmıyor.Ayrıca hala stok var sepete eklenılıyor

RoyPien09

80+ Bronze
Evet abone sayısı da ya gore az ama da forumuna linki düşmüş bi sistemin hatta dün gördüm da da sistemin cıkacagını ne bileyım uygun sıstemlerı goruyoruz. 30 dk da stok kalmıyor.Ayrıca hala stok var sepete eklenılıyor
Aynen doğru diyorsun. garip bazı arkadaşlar msi ekran kartının fazla ısındığını söylüyordu bilmiyorum artık.

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf

Yeni sistem yayında, ihtiyacı olan çöksün.

Sistem Bileşenleri:
AMD Ryzen 5600 İşlemci
MSI B450M-A PRO MAX Anakart
MSI RTX 4060 Ti Ventus 2X Ekran Kartı
GSKILL Ripjaws 16GB 3200MHz Ram
MLD M300 500GB NVME M.2 SSD
VENTO VG20A 650W 80Plus Temperli Kasa
sistem güzel ama şunu net bir şekilde görüyoruz ki yeni nesil ekran kartları 4060 4060ti gibi hazır sistemler çıkışta bir klasik olacak şekilde pahalıdan satılıyor gibi. hem dünkü DA sistemde de hem şuanki modartın sistemindede daha uygun fiyat bekliyordum. çünkü bileşenlerin tamamını seçemiyoruz tamamı 4/4lük değil ve insan ister istemez biraz daha uygun olmasını bekliyordum. alasım gelmedi alana hayırlı olsun güle güle kullansın, al satçılar içinde geçmiş olsun hiçbiri kârına satamayacaklar çünkü sürekli bu fiyat bareminde çıkıyor :D

RoyPien09

80+ Bronze
sistem güzel ama şunu net bir şekilde görüyoruz ki yeni nesil ekran kartları 4060 4060ti gibi hazır sistemler çıkışta bir klasik olacak şekilde pahalıdan satılıyor gibi. hem dünkü DA sistemde de hem şuanki modartın sistemindede daha uygun fiyat bekliyordum. çünkü bileşenlerin tamamını seçemiyoruz tamamı 4/4lük değil ve insan ister istemez biraz daha uygun olmasını bekliyordum. alasım gelmedi alana hayırlı olsun güle güle kullansın, al satçılar içinde geçmiş olsun hiçbiri kârına satamayacaklar çünkü sürekli bu fiyat bareminde çıkıyor :D
Daha eski nesil ekran kartları bile aynı fiyata çıkıyorken bunun gidip'de 27-28k olması mantıksız zaten dolar arttı diyede 1000 TL olan ürün 5000 TL olmadı ya en fazla 1300 olmuştur. ama selbest piyasa olduğu için birde youtube kanalları sürekli hazır sistem çıkartıp eski nesil stoklarını erittiler yeni nesile altyapı hazırladılar şimdi heryerde DDR 5 sistem çıkmaya başladı şu ortam'da ben şunu bilirim bugünlük en iyisi bu yarın belki yarının en iyisi çıkacak o yüzden bügün bunu alan kişiler 1 ay sonra daha ucuza çıkınca söylenmeye başkıyolar çok haklı olarak madem bu fiyatlara çıkarıyordunuz neden bize şu fiyatlar'dan çıkardınız diyorlar

burakatan

80+
Ben önemsiz demedim, sadece uzun sürecek oyunlara gelmesi dedim 10 ay olmuş daha coğu oyunda yok neden? istemdkileri için mi yoo entegre etmek uzun sürüyor ayrıca modcular dediğin kaç oyunda yapmış Dlss 3 eğer her oyunda yapsa şuan piyasadaki bütün oyunlar'da DLLS 3 ve fg vardı ben kötü özellik demiyorum ama uzun sürecek diyorum uzun sürmesi nvida gibi bir şirkette önemlidir nvida her kartın desteğini kolay kestirip attığı için 1.5 sene sonra 5000 serisi çıkınca ona özel'de dlss yapacaklar ve dlss 3 oyunları duracak. o zaman nvida starfiled yapımcısının dediği gibi : O zaman pc yükselt kardeş diyecek ben bunu demeye getiriyorum bir firma ucuza bir şey veriyorsa ve o geçikiyorsa az şeyler gelecek demektir ama bu yazım burda kalsın 1.5 sene sonra görürüz.
Burada NVIDIA'nın suçu ne ki? Oyun geliştiricisi kendisi isterse yapıyor. Starfield ve benzeri bir çok oyundan da gördüğümüz üzere oyun geliştiricileri iyice tembelliğe alışmış. Optimizasyonmuş, DLSS ya da Ray Tracing desteğiymiş falan pek umursamıyorlar. Adam sistemin kötü sistemi yükselt diyor. Geliştiricilerin başında böyle biri varken NVIDIA isterse DLSS 4.0'ı getirsin. Destekleyen oyun sayısı bir elin parmağını geçmeyecek. O yüzden burada NVIDIA'nın bir suçu yok. Ayrıca modları büyük oyunlar için getiriyorlar. Elden Ring, TLOU1, F4, Star Wars Jedi Survivor, Starfield. Hiç yoktan iyidir.

RoyPien09

80+ Bronze
Burada NVIDIA'nın suçu ne ki? Oyun geliştiricisi kendisi isterse yapıyor. Starfield ve benzeri bir çok oyundan da gördüğümüz üzere oyun geliştiricileri iyice tembelliğe alışmış. Optimizasyonmuş, DLSS ya da Ray Tracing desteğiymiş falan pek umursamıyorlar. Adam sistemin kötü sistemi yükselt diyor. Geliştiricilerin başında böyle biri varken NVIDIA isterse DLSS 4.0'ı getirsin. Destekleyen oyun sayısı bir elin parmağını geçmeyecek. O yüzden burada NVIDIA'nın bir suçu yok. Ayrıca modları büyük oyunlar için getiriyorlar. Elden Ring, TLOU1, F4, Star Wars Jedi Survivor, Starfield. Hiç yoktan iyidir.
Evet haklısın. ama koca oyunu yapanlar daha kolay yapabilecekken elin modcusu gidipte aynı şeyi nasıl hemen yapıyor orası ayrı ?

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
4060ti 16gb olsaydı gezegenin en iyisi olabılırdı suan fp

Satriani

80+ Bronze
F/p olarak alınır seviyede, rakam biraz daha aşağıda olsa belki daha da seri alıcı görebilirdi. Şahsen kendi adıma artık bi' sonraki jenerasyondan f/p sistem bekliyorum. Yakalarsam onu alırım...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,034
Üyeler
141,079
Son üye
mustafa özsüt
Top Bottom