Neler Yeni

ModArt X3 yeni sistem yayında!

Hypnx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan

kemalöz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Kemal Öz
ilk defa böyle bi forum görüyorum adamların hepsi al satçı :D kullanmak için alacaksan iyi falan diyorlar hahahahaah

burakatan

80+
Arkadaşlar DLSS var Frame Generation var diyenler bir dinleesin taaa kasım 2022'de çıktı bunlar aradan 9-10 ay geçmiş 15 oynanan oyuna'da anca var Dlss 3 ve frame generation DLSS 1 ve 2'den daha zor oyuna entegre etmek kaç sene alacak kin bilir bunların oyunlara gelmesi
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim gözümde rtx 3070 ie rtx 4060 ti alan aynı değişen bir fark yok.

O yuüzden bu fiyatlara şaşırmayın. daha onlarca bunun gibi sistemler gelecek
MOD'cular sağolsun NVIDIA'nın FG'yi getirmesine gerek kalmadan kendileri getiriyor. Şu an FSR3'ün performansı kesinleşmeden DLSS 3.0'ı hiç sayıp 4060TI'ı 3060TI ile bir tutmak hiç mantıklı değil. Her şey VRAM ya da saf güç değildir. Bu ayrıca bunların önemsiz olduğu anlamına de gelmiyor.

SrcnAydn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Sercan
Arkadaşlar merhaba ben oğlum için aldım oynayacağını oyunlar şu an için yüksek oyunlar olacağını düşünmüyorum çünkü daha küçük 8 yaşında ben kendim biraz oynarım gta5 Csgo falan sizce kötü bir sistem mi iade edeyim mi sıvı soğutucu var mı sistemde yoksa alayım mı birde son olarak monitör klavye kulaklık öneriniz var mı aşırı pahalı olmasın herkesten Allah razı olsun teşekkür ederim.

Grande Terim

80+ Silver
Ben 3070 kullanmadığım için o sorun yok.

O ileride gelene kadar Nvida 5000 serisini çıkarınca Ve Dlss 4 3-4 fps kat çıkarınca sen'de alamayınca gelen pişmanlık hissi peki allahtan amd var'da nvida fps yüzü görecek.

Starfiled!a Dlss 3 modu çıkmasa hepiniz ağlıyordunuz forumlar'da hatırlatırım dlss 3 modu çıkınca herkes över oldu :D
işte ileride büyük oyunlara gelecek o dlss 3 ve frame generation 3070 ile 4060 ti yı bir tutamazsın :)

Arkadaşlar merhaba ben oğlum için aldım oynayacağını oyunlar şu an için yüksek oyunlar olacağını düşünmüyorum çünkü daha küçük 8 yaşında ben kendim biraz oynarım gta5 Csgo falan sizce kötü bir sistem mi iade edeyim mi sıvı soğutucu var mı sistemde yoksa alayım mı birde son olarak monitör klavye kulaklık öneriniz var mı aşırı pahalı olmasın herkesten Allah razı olsun teşekkür ederim.
Sistem Güzel bir sistem hocam iade etmenize gerek yok

RoyPien09

80+ Bronze
MOD'cular sağolsun NVIDIA'nın FG'yi getirmesine gerek kalmadan kendileri getiriyor. Şu an FSR3'ün performansı kesinleşmeden DLSS 3.0'ı hiç sayıp 4060TI'ı 3060TI ile bir tutmak hiç mantıklı değil. Her şey VRAM ya da saf güç değildir. Bu ayrıca bunların önemsiz olduğu anlamına de gelmiyor.
Ben önemsiz demedim, sadece uzun sürecek oyunlara gelmesi dedim 10 ay olmuş daha coğu oyunda yok neden? istemdkileri için mi yoo entegre etmek uzun sürüyor ayrıca modcular dediğin kaç oyunda yapmış Dlss 3 eğer her oyunda yapsa şuan piyasadaki bütün oyunlar'da DLLS 3 ve fg vardı ben kötü özellik demiyorum ama uzun sürecek diyorum uzun sürmesi nvida gibi bir şirkette önemlidir nvida her kartın desteğini kolay kestirip attığı için 1.5 sene sonra 5000 serisi çıkınca ona özel'de dlss yapacaklar ve dlss 3 oyunları duracak. o zaman nvida starfiled yapımcısının dediği gibi : O zaman pc yükselt kardeş diyecek ben bunu demeye getiriyorum bir firma ucuza bir şey veriyorsa ve o geçikiyorsa az şeyler gelecek demektir ama bu yazım burda kalsın 1.5 sene sonra görürüz.

ValarMorghulish

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
MCA
Soğutucu istiyor 5600 stok fan ile başa çıkamıyor. Durumunuz yoksa gamebooster sıvı soğutucuyu alabilirsiniz.

Sistemi alan ve almayı düşünen arkadaşlara hayırlı olsun. Mağazadan gidip almam lazım, ailem internet sitelerine güvenmiyor gibisinden söyleyenler için fiziksel de alabileceklerinden onlar açısından iyi olmuş. PCHOCASI'nın çıkardığı 3070 sisteme benzer bir sistem bence tabii ki. 1080p çözünürlükte DLSS veya Frame Generation gibi teknolojilere gerek duymadan çok ciddi bir süre rahat rahat her oyunu oynarsınız. Tekrardan hayırlı olsun alan arkadaşlara.

Sistem tabii ki eleştirilebilir lakin arkadaşlar bu sistemi almayı düşünen birisi büyük ihtimalle halihazırda oyunlarda zar zor 30 FPS gördüğü için böyle bir şey bakıyordur. 4060'lı Donanım Arşivi sistemi de alsa, bunu da alsa veya bu fiyat bareminde Fiyat Performans denilen bir sistem de alsa onun için çağ atlamak gibi bir şey olacak. İnsanların boşuna hevesini kırmayın. Güzel pc'ler çıkarıyorlar, hepsi sağ olsun.

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Tugay gedik
bende sistemi aldım sistemin yanına ek https://www.itopya.com/msi-27-g2722-170hz-1ms-hdmi-dp-freesync-premium-fhd-ips-gaming-monitor_u22884 bu monitörü ekledim

SrcnAydn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Sercan

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Tugay gedik
Valla hocam o fiyata keşke aoc veya gigabyte alsaydınız tabi sizin kararınız çünkü 1080p'de 27 inç kötü durabilir.
24 inch istemiyorum büyük monitör istiyorum pikselleşme falan 1080 p çok kafaya takmam ama MSİ monitör iyi değilmidir hocam fiyat olarak cok iyi geldi gözüme ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,399
Üyeler
146,706
Son üye
Berat916
Top Bottom