Neler Yeni

Yardım Modem arayüz şifresi kırma

oguz13

80+ Bronze
Modem üzerinde bazı ayarlamalar yapıcaktım ancak arayüz şifresini unuttum. Şimdi
gidipte modemi sıfırlamaya üşeniyorum. Bu şifreyi kırabilir miyim? İnternette bir yöntem
denedim ama işe yaramadı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiçmi umursanmaz bir konu.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,160
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Kırılıyorsa bile sıfırlamaktan daha zordur inan bana :D

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Modem üzerinde bazı ayarlamalar yapıcaktım ancak arayüz şifresini unuttum. Şimdi
gidipte modemi sıfırlamaya üşeniyorum. Bu şifreyi kırabilir miyim? İnternette bir yöntem

Sanmıyorum sıfırlama yapmanız daha iyi olacaktır zaten 1 dakika içinde sıfırlama yapıyor yaptıktan sonra kurulum yapmak ve ayar yapmak zor olmayacaktır

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel

Ya da o yöntemi denemek ve buraya konu açıp sormak yerine sıfırlama işlemi ve ayar işlemlerini yapıp bitirmiş olabilirdin 😂

Ona inanıyorum. Ama yerimden kalkıp o deliğe bir iğne sokmaya üşenen insanım ve bunu gerçekten hiç sevmiyorum.
Üşengeç insan gördüm fakat bu kadar olanı asla görmedim bende üşengeç bir insanım seni gayet iyi anlıyorum

oguz13

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya da o yöntemi denemek ve buraya konu açıp sormak yerine sıfırlama işlemi ve ayar işlemlerini yapıp bitirmiş olabilirdin 😂

Üşengeç insan gördüm fakat bu kadar olanı asla görmedim bende üşengeç bir insanım seni gayet iyi anlıyorum
Üstte yazdığım gibi.

Bu daha üşengeçliğimin yarısı bile değil. Faturayı ödemek için banka uygulamasına giriş yapmaya üşeniyorum sürekli sonra yaparım diye diye elektriğim en sonunda kesilmişti.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,160
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Üstte yazdığım gibi.

Bu daha üşengeçliğimin yarısı bile değil. Faturayı ödemek için banka uygulamasına giriş yapmaya üşeniyorum sürekli sonra yaparım diye diye elektriğim en sonunda kesilmişti.
Otomatik ödeme talimatı vermeye de mi üşeniyorsun :D

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Üstte yazdığım gibi.

Az önce bir video izledim bu konu hakkında videoda ki kişi müşterisi hizmetlerini arayıp modem şifresini sıfırlama işlemi yapabilir diyor

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bu kadar üşengeç birinin konu açması değişik geldi, öyle bekle belki kırılır kendi kendine :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,680
Üyeler
149,958
Son üye
Sons
Top Bottom