Neler Yeni

MODEM DAHİL 24MBPS İNTERNET ÖNERİSİ

yonga5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Yusuf Benlioğlu
Merhaba,
Modem Dahil İnternet önerebilir mısınız ? mümkünse 24mbps olsun. Binamızda TT Fiber altyapı var. Bir soru daha . Peki Türk telekom haricinde bir internet almaz mıyım? Bu konular hakkında pek bir bilgim yok. İnternet fiyatı 75-80 lirayı geçmese çok iyi olur. Modemim yok ona göre modem dahil olması gerek. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

TKCN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Muhammed Ali Tekcan
Merhaba,
Modem Dahil İnternet önerebilir mısınız ? mümkünse 24mbps olsun. Binamızda TT Fiber altyapı var. Bir soru daha . Peki Türk telekom haricinde bir internet almaz mıyım? Bu konular hakkında pek bir bilgim yok. İnternet fiyatı 75-80 lirayı geçmese çok iyi olur. Modemim yok ona göre modem dahil olması gerek. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.
Türknet ten al interneti 35 mbps hız alır 76 TL öder kurulum ücreti ödemez modeme 150 lira para verirsin.

yonga5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Yusuf Benlioğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Türknet ten al interneti 35 mbps hız alır 76 TL öder kurulum ücreti ödemez modeme 150 lira para verirsin.
Adıyaman'dayım altyapım Türk Net olmazsa sıkıntı çıkar mı? veya Adıyamana hizmet veriyorlar mı?

TKCN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Muhammed Ali Tekcan
Adıyaman'dayım altyapım Türk Net olmazsa sıkıntı çıkar mı? veya Adıyamana hizmet veriyorlar mı?
Alt yapının türknete ait olması bir şey değiştirmiyor. 35mbps 76 50 mbps 86 TL en kral sağlayıcı türknet

yonga5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Yusuf Benlioğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alt yapının türknete ait olması bir şey değiştirmiyor. 35mbps 76 50 mbps 86 TL en kral sağlayıcı türknet
Bakalım Galiab tercihim Türk Net olacak.

rcpdkc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Recep
Dostum altyapı kontrollü yap sitesinden öyle karar ver.Her bölgede farklı bir servis sağlayıcisi iyi olabiliyor.Benim tercihimde turknet olurdu ama turknetin iyi olmadığı.bolgeler var.

DarkBlead

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tufan Gencel
Milenicom almanı öneririm hem taahütü yok türknet kullanmıştım malesef ping ve hız sorunu yaşadım ve taleplerime düzgün cevaplar bile gelmedi. ben sana önerim o altyapım da gercekten gayet iyi 93 mbps 4 mbps upload almaktayım bu tabi mahalledeki kullanıma göre hızlar düşecektir bunu biliyoruz fiber altyapı gerekiyor ama sana öneri türknet belasına bulaşmaman. başarılar kardeşim telekom belasından kurtuldukdan sonra türkneti denedik altyapımız sıfır yeni yani ve 65 metre uzaklıktayım ve ping 80 100 lere cıkıyor milenicomda 7-5-3 gibi değerleri alıyorum tabi karar senin ilkde sana sıkıntı yapmazlar ama sonra yavaşdan hızını yavaşlatacaklar ve 1 faturanı ödeyemedin mi direkt olarak internetini kesiyorlar ön ödemeli oldukları için. bunuda baz alırsak kısacası bela demek

Top Bottom