Neler Yeni

Modem yerine Router önerisi

Şahin123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Şahin Meyveci
wifi 6 lâzım 1 gbsn alabilmek için öncelikle. Ek olarak 2.4 ve 5 ghz bantlarını birleşik ise ayırın.
Bende 8 yıl önceki modem var. Zyxel. Onların verdiği. Bende 2.4 ve 5ggz diye bie şey yok dimi. Eğer yoksa misafirliğe falan gittiğimde bazılarında 2 seçenek sunuyor böyle bunun mantığı nedir ?

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
uğur demirel
Elimde zyxel türk telekomun verdiği modem var 8 yıllık. Onu değiştirmek istiyotum. Almışkendw güzel bir şey almak istiyorum.
Wifi 6 destekli olsun
F/P ürün olsun
Bütçe 2k fakat artırabilirim.
Kendini kanıtlamış bir ürün önerir misiniz ?
Birde hangi bilgileri paylaşmam gerekiyor.
Türk telekom alt yapısını kullanıyorum fakat türknet e geçtim 1 yıldır.
mr x80 var bende kulanıyorum memnunum gpon alt yapısı kullanırsan gayet güzel

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,124
İsim
Semih Boran
Bende 8 yıl önceki modem var. Zyxel. Onların verdiği. Bende 2.4 ve 5ggz diye bie şey yok dimi. Eğer yoksa misafirliğe falan gittiğimde bazılarında 2 seçenek sunuyor böyle bunun mantığı nedir ?
w9970 mi? 2.4 ve 5 ghz bandı. 5 ghz bandından daha yüksek hız alabilirsiniz ama menzili kısa 2.4'e göre. Ek olarak 1999'dan beri 5 ghz bandı mevcut.

Şahin123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Şahin Meyveci
w9970 mi? 2.4 ve 5 ghz bandı. 5 ghz bandından daha yüksek hız alabilirsiniz ama menzili kısa 2.4'e göre. Ek olarak 1999'dan beri 5 ghz bandı mevcut.
W9970 benim modemin modelimi diye soruyosan bilmiyorum.
Ben sadece wifi 6 destekli bir modeme veya routera geçmek istiyorum . Telefonum daha iyi çeksin diye. Ama modemin yanına extra router mi alıcam yoksa routeri tek alıp modemi çöpemi atıcam onu bilmiyorum.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,124
İsim
Semih Boran
W9970 benim modemin modelimi diye soruyosan bilmiyorum.
Ben sadece wifi 6 destekli bir modeme veya routera geçmek istiyorum . Telefonum daha iyi çeksin diye. Ama modemin yanına extra router mi alıcam yoksa routeri tek alıp modemi çöpemi atıcam onu bilmiyorum.
mercusys mr60x alabilirsiniz.

Top Bottom