Neler Yeni

modemim bozuldu tavsiye

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mustafa
Bende de sürekli internet kesintisi oluyor , modemden mi acaba sıkıntı

Rufo

80+
vdsl modem önerisi yapar mısınız aklımda
https://www.hepsiburada.com/asus-ds...er-p-HBV00000A0ZHO?url_src=and-product-detail
bu var başka bir öneriniz varmı

TP-LINK TD W9970v3 VDSL MODEM i kullanıyodum son zamanlarda adaptör veya modem kaynaklı sürekli kapanıp açılıyor.​

bir türlü çözemedim yeni modem almayı düşünüyorum
https://www.hepsiburada.com/asus-dsl-n16-vpn-adsl-vdsl-fiber-modem-router-pm-bd804525 iki antenlisini kullanıyorum yıllardır çok memnunum. Arayüzü harika istediğin cihaza hız sınırı koyabiliyor banlayabiliyorsun :D

lmornex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
arda şap
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende de sürekli internet kesintisi oluyor , modemden mi acaba sıkıntı
arıza kaydı oluşturdum ekipler geldi baktılar modem kaynaklı bendeki sorun sendekini bilemiyorum , bendeki ya adaptör ya da modem kaynaklı

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
TP-Link Archer VR300 yeterli olacaktır.

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Asus'u alabilirsin. Manuel hız ve snr ayarı var. Uygun fiyatlı H300s e de bakabilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,198
Üyeler
140,786
Son üye
meedo
Top Bottom