Neler Yeni

Monitörde bu durum normal midir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ronaldo
Ips panel bir monitör aldım. Işık sızması testi için siyah ekran açtım. Gözle görülür herhangi bir rahatsız edici durum yok. Her ips panelde ne kadar var ise bunda da o kadar var. Gayet normal. Ama telefondan ekranın fotoğrafını çekince ekran fotoğrafta bayağı beyaz çıkıyor. Bu beni biraz şüpheye düşürdü. Dediğim gibi gözle görünür anormal bir durum yok. Ben bu durumun telefonun kamerasından olduğunu düşünüyorum. Sizce bu durum normal midir?

Whisky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Mert
Discord
Whisky#1111
Yanlış bilmiyorsam eğer telefonlar monitördeki görüntüyü düzgün şekilde çekemiyor.
Not: IPS ekranlarda telefon kamerası ile gözle görünen arasında çok fazla ışık sızması oluyor diye hatırlıyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen.

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Ips panel bir monitör aldım. Işık sızması testi için siyah ekran açtım. Gözle görülür herhangi bir rahatsız edici durum yok. Her ips panelde ne kadar var ise bunda da o kadar var. Gayet normal. Ama telefondan ekranın fotoğrafını çekince ekran fotoğrafta bayağı beyaz çıkıyor. Bu beni biraz şüpheye düşürdü. Dediğim gibi gözle görünür anormal bir durum yok. Ben bu durumun telefonun kamerasından olduğunu düşünüyorum. Sizce bu durum normal midir?
Normal bu durum. IPS ekranları telefonla çektiğinde gözüne görünenin çok üstünde ışık sızması görürsün. Burada sıkıntı, senin gözünü rahatsız edecek kadar bir sızma varsa başlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ronaldo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Normal bu durum. IPS ekranları telefonla çektiğinde gözüne görünenin çok üstünde ışık sızması görürsün. Burada sıkıntı, senin gözünü rahatsız edecek kadar bir sızma varsa başlar.
Yok hocam beni rahatsız eden hiçbir durum yok, durum gayet iyi ama telefonla ekranı çekince ekran bayağı bir beyaz çıkıyor. Bu da beni dediğim gibi bir şüpheye düşürdü.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Tüm IPSlerde olan durum normal dostum. Fotoğraf çekince ekstra gözükür. Hayırlı olsun keyfini çıkarmaya bak.

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Yok hocam beni rahatsız eden hiçbir durum yok, durum gayet iyi ama telefonla ekranı çekince ekran bayağı bir beyaz çıkıyor. Bu da beni dediğim gibi bir şüpheye düşürdü.
Dediğim gibi hocam, eğer gözün rahatsız etmiyorsa sıkıntı yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,217
Üyeler
140,788
Son üye
trk2818
Top Bottom