Neler Yeni

monitörüm normal prizde bir şey olurmu

byHero

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Emir Necati Kurtuluş
arkadaslar monitörüm akım korumalı değil normal bir üçlü prize bağlı bir sıkıntı olurmu ve geceleri tuşundan kapatmasam bir zararı dokunurmu?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,508
İsim
Emre Zengin
arkadaslar monitörüm akım korumalı değil normal bir üçlü prize bağlı bir sıkıntı olurmu ve geceleri tuşundan kapatmasam bir zararı dokunurmu?
Bir sıkıntı olmaz. Ben genelde monitörü kapatmıyorum. Bilgisayar kapanınca kendilerini uyku moduna alıyorlar zaten.

byHero

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Emir Necati Kurtuluş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir sıkıntı olmaz. Ben genelde monitörü kapatmıyorum. Bilgisayar kapanınca kendilerini uyku moduna alıyorlar zaten.
kanka elektrik gidip gelirse yuksek voltaj yaparsa çöp olmazmı makina

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,508
İsim
Emre Zengin
kanka elektrik gidip gelirse yuksek voltaj yaparsa çöp olmazmı makina
Bende 17 yıllık monitör vardı halen sağlam bir şekilde çalışıyor. Akım korumalı priz takmadan önce Asus VP249QGR monitörümde de sıkıntı olmamıştı. Eğer oturduğun yerde elektrik çok kesilip birden geliyorsa akım koruyucu priz tak bir tane.

byHero

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Emir Necati Kurtuluş
Bende 17 yıllık monitör vardı halen sağlam bir şekilde çalışıyor. Akım korumalı priz takmadan önce Asus VP249QGR monitörümde de sıkıntı olmamıştı. Eğer oturduğun yerde elektrik çok kesilip birden geliyorsa akım koruyucu priz tak bir tane.
işte reis akım korumalı prizlerde pahalı be :D

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,573
İsim
oğuzhan ege
anahtarlı 6 lı priz var elektirik kaçağıda var kırmızı tuşuna basıyorum kapanmıyor elektirik veriyor şahsen canım sıkılınca ayağımla kapa aç kapa aç yaparak elektirik alıyorum işin şakası zevkli olmaya başladı elektirik git gelen dolayı bilgisayara bişi olmaz.

byHero

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Emir Necati Kurtuluş
anahtarlı 6 lı priz var elektirik kaçağıda var kırmızı tuşuna basıyorum kapanmıyor elektirik veriyor şahsen canım sıkılınca ayağımla kapa aç kapa aç yaparak elektirik alıyorum işin şakası zevkli olmaya başladı elektirik git gelen dolayı bilgisayara bişi olmaz.
monitör kanka

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,631
İsim
Emre
Discord
necromancerr
harbiden bu tarz küçük şeyler niye bu kadar zevkli oluyor

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,573
İsim
oğuzhan ege
Gerçekten bilmiyorum hadi elektrik vermesini anladım ayağıma ama neden kırmızıya basınca kapanmıyor onu çözemedim. Tam ortasına alınca iyi titretiyor ama
😁😁

byHero

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Emir Necati Kurtuluş
Bişi olmaz tokideyken ben çok gidiyordu sorun olmaz
tamam dostum sağol <3
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçekten bilmiyorum hadi elektrik vermesini anladım ayağıma ama neden kırmızıya basınca kapanmıyor onu çözemedim. Tam ortasına alınca iyi titretiyor ama
😁😁
:D
Mesaj otomatik birleştirildi:

ahahahahahahaa

goksel53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Göksel
Senelerdir pcleri normal prizde kullanırız bisey olmaz 2 3 kişi akım korumalı priz falan der herkes bi işe yaradığını düşünür abi prizden dolayı bilgisayarına bisey olma ihtimali yolda yürürken araba çarpma ihtimali ile aynı ya takmayın bu kadar

Top Bottom