Neler Yeni

Monitörüm Pır Pır Ediyor

abdulkadir1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Abdulkadir ÇİFTÇİ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyun, Kişisel Bakım
Instagram
https://www.instagram.com/abdulkadir_1998
Twitter
AbdulKadir_1998
Yok primevideo açtım izliyordum reacher yeni sezonu baktım siyah patlıyo bazı sahnelerde gittim aynısını diziboxdan açtım sorun yok anladım ozaman bende sorun yok siteden kaynaklı diye. Oyun olarak lol cs go seaofthieves rdr 2 bunlarda raslamadım yani olunca zaten görmeme şansın yok çok rahatsız ediyor.
Teşekkür ederim hocam aynı ürün kullanıyoruz demi lenovo r25 ve dp ile kutudan çıkan dopğrumu
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyundadami kotu goruntu videolardami ?
Videolarda oyunlarda bi problem görmedim valorantta vs.

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
mehmet ali oğuz
Teşekkür ederim hocam aynı ürün kullanıyoruz demi lenovo r25 ve dp ile kutudan çıkan dopğrumu
Yok yok ben msi 31.5 2k çözünürlük kablo olarak böyle sorunları elemek için en başından dp kablo almıştım paugge Dp kablosunu değiştirip bir denemek de fayda var. Kutu içeriğinden çıkan kablolara pek güvenmiyorum.

abdulkadir1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Abdulkadir ÇİFTÇİ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyun, Kişisel Bakım
Instagram
https://www.instagram.com/abdulkadir_1998
Twitter
AbdulKadir_1998
Yok yok ben msi 31.5 2k çözünürlük kablo olarak böyle sorunları elemek için en başından dp kablo almıştım paugge Dp kablosunu değiştirip bir denemek de fayda var. Kutu içeriğinden çıkan kablolara pek güvenmiyorum.
Bende o marka aldım ya demince çünkü bu dp kabloda çıt çıt ediyor başlıkları oynuyor ben kabloya buluyorum kabahati umarım kablodadır problem ekran kartında olmasında neyde olursa oslun

ayarlarda Donanım hizlandirma aciksa kapat kapaliysa ac duzelirse haber ver baska bir cozum sunacagim
Hocam tekrardan çok teşekkür ederim emeğinize bilginize sağlık

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
Bende o marka aldım ya demince çünkü bu dp kabloda çıt çıt ediyor başlıkları oynuyor ben kabloya buluyorum kabahati umarım kablodadır problem ekran kartında olmasında neyde olursa oslun

Hocam tekrardan çok teşekkür ederim emeğinize bilginize sağlık
ne demek teşekkürler bende de olmustu boyle defildi glitchleniyordu ekran paneli bozulmus gibi sadece chrome da hic biyerde cozum bulamadım redditte gezerken bu cozumu bulmustum yabancinin birinden iyiki denk gelmiş ikimizin sorununada care oldu sevindim güle gule kullan

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
mehmet ali oğuz
ayarlarda Donanım hizlandirma aciksa kapat kapaliysa ac duzelirse haber ver baska bir cozum sunacagim
kardeşim bunu bende denedim primevideoda açınca siyah patlaması oluyor kapatınca olmuyor eyw :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,027
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom