Neler Yeni

Monitörüm Pır Pır Ediyor

abdulkadir1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Abdulkadir ÇİFTÇİ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyun, Kişisel Bakım
Instagram
https://www.instagram.com/abdulkadir_1998
Twitter
AbdulKadir_1998
Merhaba iyi akşamlar, benim bir problemim var monitörüm pır pır ediyor böyle gelip gidiyor gibi oluyor lenovo r25 kullanıyorum sorunu bir türlü anlayamadım internette araştırdım vs. kimisi diyor ekran kartın bozulmuş kimisi diyor monitörün dp girişi bozuk kimisi de diyor dp kablosu bozuk ben bunu nasıl anlayabilirim aşağıya video atıyorum kendim çektim videoyu anlarsınız zaten izlediğiniz de ne demek istediğimi bana yardımcı olur musunuz problem nerede ?

Rufo

80+
Merhaba iyi akşamlar, benim bir problemim var monitörüm pır pır ediyor böyle gelip gidiyor gibi oluyor lenovo r25 kullanıyorum sorunu bir türlü anlayamadım internette araştırdım vs. kimisi diyor ekran kartın bozulmuş kimisi diyor monitörün dp girişi bozuk kimisi de diyor dp kablosu bozuk ben bunu nasıl anlayabilirim aşağıya video atıyorum kendim çektim videoyu anlarsınız zaten izlediğiniz de ne demek istediğimi bana yardımcı olur musunuz problem nerede ?
İlk önce masrafsız çözümleri dene dpi kablosu olan bi tanıdığından alıp kontrol et.

abdulkadir1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Abdulkadir ÇİFTÇİ
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Twitter
AbdulKadir_1998
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk önce masrafsız çözümleri dene dpi kablosu olan bi tanıdığından alıp kontrol et.
Sistemim yeni ya daha 1 hafta oldu alalı dp kablosu aldım yeni ama henüz elime ulaşmadı ekran kartının diğer dp yerlerine de taktım aynı oluyor her zaman olmuyor dp kablosuyla oynayınca hafif düzeliyor ama çözemedim

Aykut D.

80+ Gold
Ucuz etin yahnisi böyle oluyor maalesef . Sadece youtube'damı oluyor yoksa masaüstünde de oluyormu?

abdulkadir1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Abdulkadir ÇİFTÇİ
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Twitter
AbdulKadir_1998
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ucuz etin yahnisi böyle oluyor maalesef . Sadece youtube'damı oluyor yoksa masaüstünde de oluyormu?
şahsen masa üstünde hiç denk gelmedim youtube ve diğer sayfalarda oluyor

PffPanda

80+ Bronze
Dpi kablosu derken ?? DP olmasın o ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam sanırım videoya like botu yerine kazayla disslike bastınız 90 tane disslike nedir ?
Monitörlük gibi duruyor sorun .

• Beğen
Reaksiyonlar: Rufo

Rufo

80+
Sistemim yeni ya daha 1 hafta oldu alalı dp kablosu aldım yeni ama henüz elime ulaşmadı ekran kartının diğer dp yerlerine de taktım aynı oluyor her zaman olmuyor dp kablosuyla oynayınca hafif düzeliyor ama çözemedim
prizden kaynaklı olabilir hocam farklı bir prizle dener misin

Aykut D.

80+ Gold

abdulkadir1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Abdulkadir ÇİFTÇİ
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Twitter
AbdulKadir_1998
Kablo gelse deneyeceğim ya bu monitörle gelen dp kablosu markasını bilmiyorum elimde hdmı var ama monitörün girişi mi bozuk yoksa kablomu onu öğrenmem lazım onuda kablosuz çözemeyeceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

YouTube'da sıkıntı var ara sıra sapıtabiliyor. Bir oyun yada başka işle uğraşın bakalım oluyormu?
Sürekli olmuyor işte ara sıra yakalamak için 10 15 dakika uğraştım şu videoyu da kabloyla oynadım öyle oldu

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
Sadece chrome acikken mi oluyor ? eger masaustu ve oyunlarda olmuyorsa Chrome ayarlarindan Donanım hızlandırmayı kapat kapaliysa aç dene olursa haber et

abdulkadir1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Abdulkadir ÇİFTÇİ
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Twitter
AbdulKadir_1998
Sadece chrome acikken mi oluyor ? eger masaustu ve oyunlarda olmuyorsa Chrome ayarlarindan Donanım hızlandırmayı kapat kapaliysa aç dene olursa haber et
Sanırsam chrome ile oluyor masaüstünde henüz görmedim oyunlarda da göörmedim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,090
Üyeler
140,765
Son üye
haig12
Top Bottom