Neler Yeni

Monitörde ölü piksel sorunu

Fadafex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre yılmaz
E-ticaret sitesinden almış olduğum aoc monitöründe ökü piksel çıktı. Fakat aldığım satıcı tarafından iade reddedildi. Sebebi ise paketin açılmış olmasıydı bu süreçte ne yapmam gerekiyor

cukumera21

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Hasan Kaya
E-ticaret sitesinden almış olduğum aoc monitöründe ökü piksel çıktı. Fakat aldığım satıcı tarafından iade reddedildi. Sebebi ise paketin açılmış olmasıydı bu süreçte ne yapmam gerekiyor
Hocam test edilmeyen monitörü yollamak satıcının suçudur. Şikayet edebilirsin.

Fadafex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bide monitörün çerçevesi ile ekran arasında kahverengi noktalar vardı onlar nedir
Nasıl şikayetçi olabilirim

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Monitör test edilmez hatta çoğu marka satıcıya msı asus vb firmalar tarafından orjinal açılmamış olduğunu kanıtlayan açılmamış bant ile gönderir. Ürün elinize geçtikten sonra 5 veya fazlasıydı msı da ölü pixel çıkarsa müşteri hizmetlerini arayıp bildiriniz size yardımcı olacaklar daha önce yaşadım biliyorum. İadenizi gerçekleştiriyorlar ve ürünü geri yollayabiliyorsunuz o zaman.

Fadafex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monitör test edilmez hatta çoğu marka satıcıya msı asus vb firmalar tarafından orjinal açılmamış olduğunu kanıtlayan açılmamış bant ile gönderir. Ürün elinize geçtikten sonra 5 veya fazlasıydı msı da ölü pixel çıkarsa müşteri hizmetlerini arayıp bildiriniz size yardımcı olacaklar daha önce yaşadım biliyorum. İadenizi gerçekleştiriyorlar ve ürünü geri yollayabiliyorsunuz o zaman.
Peki hocam ben nası bu monitörü iade edebilirim. İade ettim kabul etmediler paketi açmışım diye

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Peki hocam ben nası bu monitörü iade edebilirim. İade ettim kabul etmediler paketi açmışım diye
Normalde şöyle işte açılmış ise almayabilirler ama hatalı kusurlu olduğunu ıspatlarsın sen o zaman direk iade değişim yapmak zorunda zaten markayı ara direk aracıyı değil yani msı ise msı'ı ara mesela de anlat sana yardımcı olurlar hp ise hp yi ara mesela, anladın mı yani direk firma ile iletişime geç zaten yardımcı oluyorlar.

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
Ölü noktaların fotoğrafını çekebilir misiniz?

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,029
İsim
Ahmet Şeker
hocam ölü piksek kusurlu mal sayıldığı için tüketici haklarına şikayet talebinde bulunabilirsiniz.

mavibere

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Mehmet
Kardeş ne yap,ne et o monitörü iade et.Ölü piksel çok can sıkıcı bir proglem.Bende uğraşmıştım geri almamışlardı.Sen bir yolunu bul.

Top Bottom