Neler Yeni

Yeni aldığım monitörde ölü piksel çıktı iade etmelimiyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Ahmet Taha Usta
önerin varmıdır?
Hocam bu model var başka düşünürseniz asusun vg serisi var

Aliyılmaz

80+ Bronze

bu var hocam bu nasıldır?https://www.canadacomputers.com/pro...saKQmeqa2fYoMEpo9IYZSYzemc0XtAp0aAhYLEALw_wcB
Mesaj otomatik birleştirildi:

veya bu https://www.amazon.ca/ASUS-Gaming-1...pcontext&ref_=fplfs&psc=1&smid=A3DWYIK6Y9EEQB

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,587
İsim
oğuzhan ege
AOC 240hz aldım 2 adet ölü piksel var oyunlarda hiç Bi şekilde görmüyorum o yüzden iade etmedim ben çünkü gaming gecesinden almıştım. İlerde problem yaşarmıyım bilemem.

Aliyılmaz

80+ Bronze
AOC 240hz aldım 2 adet ölü piksel var oyunlarda hiç Bi şekilde görmüyorum o yüzden iade etmedim ben çünkü gaming gecesinden almıştım. İlerde problem yaşarmıyım bilemem.
biraz düşündümde hocam monitörde ghostingde var ikisi bi arada olunca iade etmemem için bir sebep yok galiba

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
1-2 ölü piksel çoğu monitörde çıkar zaten. Ve çoğu firmanın 3-5 gibi limitlemeleri vardır değişim için. Bi ölü pikselden çok bir şey olmaz eğer uyguna aldıysan hiç uğraşma bana kalırsa. Eğer yok değerinde aldım diyorsan kafana yatmıyorsa iade et. Ama dediğim gibi çoğu monitörde çıkar, yeni monitör alırsan onda da çıkma ihtimali var. Elektronik teknoloji işi şans işi

Aliyılmaz

80+ Bronze
1-2 ölü piksel çoğu monitörde çıkar zaten. Ve çoğu firmanın 3-5 gibi limitlemeleri vardır değişim için. Bi ölü pikselden çok bir şey olmaz eğer uyguna aldıysan hiç uğraşma bana kalırsa. Eğer yok değerinde aldım diyorsan kafana yatmıyorsa iade et. Ama dediğim gibi çoğu monitörde çıkar, yeni monitör alırsan onda da çıkma ihtimali var. Elektronik teknoloji işi şans işi
normal fiyata almıştımda monitörde ghostingde var

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
normal fiyata almıştımda monitörde ghostingde var
Çok gözüne batıyorsa iade et. Bende cg5 samsung var 144hz 4ms 24". 2150tlye falan almıştım o civarda denk geldi. Normalde herkes çok ghosting var diyor ama öyle gözüme çarpmadı, sadece Bi kez öyle hissettim başka da yok. Ölü piksel vb de çıkmamıştı. Dediğim gibi şans işi

Aliyılmaz

80+ Bronze
Çok gözüne batıyorsa iade et. Bende cg5 samsung var 144hz 4ms 24". 2150tlye falan almıştım o civarda denk geldi. Normalde herkes çok ghosting var diyor ama öyle gözüme çarpmadı, sadece Bi kez öyle hissettim başka da yok. Ölü piksel vb de çıkmamıştı. Dediğim gibi şans işi
uzun zamandır bilgisayar kullanmadıgım için çok gözüme batmıyor galiba ama yazıları aşşagı kaydırırken bile görüyorum ve genelde cs go oynuyorum va panel olması kötü

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası