Neler Yeni

Yardım Monster Abra A5 15.8.3 mantıklı bir seçenek mi

OptiDark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ozan Ünsal
Bütçe
9000
Yaklaşık 1 hafta önce 9800TL fiyatından düştü ve özellikleride aynı fiyatta diğer laptoplara göre daha üst seviye gözüküyor. 8700TL fiyatına değer mi ya da daha iyileri var mıdır?

TALHA MURAT

80+ Silver
Yaklaşık 1 hafta önce 9800TL fiyatından düştü ve özellikleride aynı fiyatta diğer laptoplara göre daha üst seviye gözüküyor. 8700TL fiyatına değer mi ya da daha iyileri var mıdır?
hayır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alınmaz. nedeni çok ben monster kullanmış bir insan olarak tavsiye etmem sana daha iyilerini tavsiye edebilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Keko/kedi 3000
Bence alma benim arkadaşimda aynisi var hiç memnun degil yeni pc alacak o da

OptiDark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ozan Ünsal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hayır.

Alınmaz. nedeni çok ben monster kullanmış bir insan olarak tavsiye etmem sana daha iyilerini tavsiye edebilirim.
Tavsiye edebileceğiniz neler var acaba?

TALHA MURAT

80+ Silver
Tavsiye edebileceğiniz neler var acaba?
acer nitro 5 güzel bilgisayar alınabilir ama kendiniz yükseltme yapamazsınız ayrıca parça yükseltiminde sadece depolama ve ram vardır ayrıca garanti yönünde birazcık sorunlu termal bakımını falan kendiniz yaptıramazsınız servisi çok az yok gibi casper kullanıyorum hatta incelemesi mevcut almanızı tavsiye ederim her ilde en az 1 tane vardır ayrıca laptopta 6 ayda bir termal bakım fan temizleme vs ücretsiz .

max fiyatınız nedir ?

TALHA MURAT

80+ Silver

TALHA MURAT

80+ Silver
Olmayan yokki hepsinde var. Ne alırsan al ek soğutucu almak zorundasın. Ayrıca 144hz ise fiyatı aşırı ucuz.
öyle bir şey yok ısınma sorunu dediğim şey nedir bilmediğin için derecesi 70-90 arası olan işlemiler değil ısındığında klavye taraflarında çok ısı olması.

Top Bottom