Neler Yeni

monster abra a5 v16 7.3 almayı düşünüyorum

afkhoca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
ahmet furkan karagac
Bütçe
17000

bu laptoptan almayı düşünüyorum bütcem max 17 bin yapacagım şey ise nonolive de yayın acıyorum yüksek kalıteye gerek yok pubg ets falan oynarken yayını da verebılecegım bır pc bu işimi görür mü ve önereceğiniz baska var mı

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572
monster alma hocam pişman olursun

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Clevo kasa alınmaz bütçeniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

monster alma hocam pişman olursun
Clevo kasaları rafa kaldırmaya başladılar zaten Tongfang'de gayet iyi bu yorumu neden yaptınız?

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572

Clevo kasaları rafa kaldırmaya başladılar zaten Tongfang'de gayet iyi bu yorumu neden yaptınız?
kalitesiz. açıkçası kasa değil sadece birçok yönden monster ve excalibur gibi markalar sorun çıkaran markalar kullanıcı sürekli servisle vb. uğraşmak zorunda değil ya, almışken kalitelisini alsın

afkhoca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
ahmet furkan karagac
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kalitesiz. açıkçası kasa değil sadece birçok yönden monster ve excalibur gibi markalar sorun çıkaran markalar kullanıcı sürekli servisle vb. uğraşmak zorunda değil ya, almışken kalitelisini alsın
şöyle ki bütce max 17 olur o da borcla falan yanı ondan dolayı hem yayn hemde oyun ıcin düşündüğümden ramda 16 istiyyorum

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Tongfang kasaları gayet güzel bu arada insanlar genellikle klavyeden dolayı bir sorun yaşadığı doğrudur. Onuda servise göndererek çözülebiliyor. :)

afkhoca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
ahmet furkan karagac
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

yani o kadar detaylı bilgiye sahip değilim sadece özelliklere baktım

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke

afkhoca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
ahmet furkan karagac

yani dediğim gibi yayınlara direk baslayacagım ıcın 16 ıle devam etmek ıstıyorum 8 gb alırsam uzun süre ram ekleyemem
ekleyince de garanti kapsamı dışına çıkıyormus

https://www.trendyol.com/asus/tuf-g...-512gb-ssd-rtx3050-15-6-144hz-dos-p-370721703 asus çok iyidir biliriz de bu nasıldır acaba

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke

yani dediğim gibi yayınlara direk baslayacagım ıcın 16 ıle devam etmek ıstıyorum 8 gb alırsam uzun süre ram ekleyemem
Servise gönderirseniz onlar takarsa düşmez garantisi.

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572
Tongfang kasaları gayet güzel bu arada insanlar genellikle klavyeden dolayı bir sorun yaşadığı doğrudur. Onuda servise göndererek çözülebiliyor. :)
gerçekten bu şekilde düşündüğünüze şaşırdım açıkçası çünkü kullanıcıların yüzde 50sinden fazlası monster (özellikle abra) aldığı için pişman, çoğu monster ömrünü servislerde geçiriyor fakat buna rağmen monstera güzel demeniz şaşırtıcı

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke

https://www.trendyol.com/asus/tuf-g...-512gb-ssd-rtx3050-15-6-144hz-dos-p-370721703 asus çok iyidir biliriz de bu nasıldır acaba
Attığınız cihaz kronik sorunlu ona hiç bulaşmayın.

Top Bottom