Neler Yeni

monster abra a5 v16 7.3 almayı düşünüyorum

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
gerçekten bu şekilde düşündüğünüze şaşırdım açıkçası çünkü kullanıcıların yüzde 50sinden fazlası monster (özellikle abra) aldığı için pişman, çoğu monster ömrünü servislerde geçiriyor fakat buna rağmen monstera güzel demeniz şaşırtıcı
Abra kasalarda artık Tongfang oldu. Zaten 12.nesil işlemcileri Clevo kasalara koyamazlar işlemci yanar o kasada, Tongfang Clevo'dan 1000 gömlek üstün. :D

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
https://www.trendyol.com/asus/tuf-g...-512gb-ssd-rtx3050-15-6-144hz-dos-p-370721703 peki bu nasıldır hem 3050 var hemde asus ekleyme yaparsam buna yapsam
https://www.akakce.com/laptop-noteb...-15-6-full-hd-notebook-fiyati,1649036299.html DDR4 RAM takviyesi ve 170W adaptör değişimi için servise gitmesi gerek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu da kronik sorunlu attığım cihaza bakın.

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572
hocam şu ikisine bir göz atın bence, her türlü monsterdan iyiler

Abra kasalarda artık Tongfang oldu. Zaten 12.nesil işlemcileri Clevo kasalara koyamazlar işlemci yanar o kasada, Tongfang Clevo'dan 1000 gömlek üstün. :D
hala kasadan bahsediyorsunuz bence anlaşamayacağız tartışmayalım daha fazla

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Nitro 75W ve Pavilion'da kronik sorunlu. Bir de fiyatına göre pahalı koymuşlar 15800'e 8 GB RAM'li versiyonu vardı, servise göndererek DDR4 RAM ile 600-700 TL kar edilebilir.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
forumda %90 hayatında monster görmemiş ama sağdan soldan duyduğu bilgilerle yorum yapıyor .
Monster 17.2 kullanıcısıyım 1 yıl kadar oldu ısınma problemi yok her laptop ortalama ne kadar ısınıyorsa buda o kadar ısınıyor 8 - 10 ay sonra artık fanları tozlandığı için ve bios güncel olmadığı için fanlar çok ses yapaya başlamıştı 2 ay idare ettikten sonra salı günü garantiye gönderdim genel bakım yapıldı güncellemesi yapıdlı temizliği termal macun yenilemesi yapıldı ve şuan sorunsuz kullanıyorum. 1 yılın sonunda asla pişman değilim aldığıma. Merak ettiğin soruları cevaplarım msi acer vs de tavsiye etmem hem giriş seviyesinde çok iyi laptopları yok hemde aynı özelliklere 2 3k fark istiyorlar soruna gelecek olursakta 1650' li laptopa 16k çok

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke

Tongfang kaliteli olduğu için bahsediyorum evet, sizin kalite derken beklentiniz ne peki?

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572
eğer ısınma sorunu problem olmaz soğutucu falan kullanırım derseniz bu da olabilir https://www.akakce.com/laptop-noteb...tx3050-15-6-inc-fhd-144hz-fiyati,3872382.html
ama bu bütçeye daha iyileri yok maalesef

Nitro 75W ve Pavilion'da kronik sorunlu. Bir de fiyatına göre pahalı koymuşlar 15800'e 8 GB RAM'li versiyonu vardı, servise göndererek DDR4 RAM ile 600-700 TL kar edilebilir.
valla ne yalan söyliyim bu bütçeye alınabilecek bütün pclerin mutlaka bir sorunu oluyor, ben olsam kasa toplarım ama üni falan girince işin içine insanlar laptop istiyor. ya bütçe artırılacak ya kasa toplanılacak ben olsam öyle yapardım ama işte..

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
eğer ısınma sorunu problem olmaz soğutucu falan kullanırım derseniz bu da olabilir https://www.akakce.com/laptop-noteb...tx3050-15-6-inc-fhd-144hz-fiyati,3872382.html
ama bu bütçeye daha iyileri yok maalesef

valla ne yalan söyliyim bu bütçeye alınabilecek bütün pclerin mutlaka bir sorunu oluyor, ben olsam kasa toplarım ama üni falan girince işin içine insanlar laptop istiyor. ya bütçe artırılacak ya kasa toplanılacak ben olsam öyle yapardım ama işte..
https://www.akakce.com/laptop-noteb...-15-6-full-hd-notebook-fiyati,1649036299.html Attığım cihazın bir problemi yok sadece yükte şarj düşme durumu var o da adaptörü göndererek 170W adaptör alarak düzeliyor.

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572
Tongfang kaliteli olduğu için bahsediyorum evet, sizin kalite derken beklentiniz ne peki?
bir eşya eğer sorun çıkarmıyorsa kullanılan parçalar iyi markaların iyi ürünlerinden oluşmuşsa kalitelidir, yani ben başından beri kasası şöyle böyle demedim zaten farkındaysanız. dediğim gibi anlaşamayacağız hiç konuşmayalım

https://www.akakce.com/laptop-noteb...-15-6-full-hd-notebook-fiyati,1649036299.html Attığım cihazın bir problemi yok sadece yükte şarj düşme durumu var o da adaptörü göndererek 170W adaptör alarak düzeliyor.
170W adaptör bile yetmiyor kullanıcıların yorumları bu yönde ama tabii ki daha performanslı olacağı kesin

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
bir eşya eğer sorun çıkarmıyorsa kullanılan parçalar iyi markaların iyi ürünlerinden oluşmuşsa kalitelidir, yani ben başından beri kasası şöyle böyle demedim zaten farkındaysanız. dediğim gibi anlaşamayacağız hiç konuşmayalım

170W adaptör bile yetmiyor kullanıcıların yorumları bu yönde ama tabii ki daha performanslı olacağı kesin
170W hayli hayli yeter bu cihaza. İşlemci 45W ve GPU 85W.

afkhoca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
ahmet furkan karagac

acer nitroyu alabilirim onunla ilgili görüşleriniz nedir acaba

Top Bottom