Neler Yeni

Monster laptop tavsiye eder misiniz?

neunion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Can
intel i5 12450h var 32 gb ram var rtx 4060 8 gb var 1 tb ssd var önerir misiniz? Monster tulpar gaming laptop almayı düşünüyorum bütçe 32 k

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Bütçe konusunu bilmiyorum da Casper den daha iyi olduğu kesin :)

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Isınma sorunu olduğunu söylüyorlar forumda. Bilemedim bende. :(
Monster de ısınma sorunu var ama hangi modelde var onu bilemiyorum laptoplar genel olarak zaten sıcak çalışıyor ama monster kullanan arkadaşımda da ısınma sorunu vardı excalibur u hiç onermiyorlar lenovo Asus felan tercih edilebilir yalnız monsterin servis hizmeti iyi termal macun bakımı ömür boyu felan servis hizmeti çok güzel monsterin

neunion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monster de ısınma sorunu var ama hangi modelde var onu bilemiyorum laptoplar genel olarak zaten sıcak çalışıyor ama monster kullanan arkadaşımda da ısınma sorunu vardı excalibur u hiç onermiyorlar lenovo Asus felan tercih edilebilir yalnız monsterin servis hizmeti iyi termal macun bakımı ömür boyu felan servis hizmeti çok güzel monsterin
Teknosa dan monitor klavye ile birlikte masaüstü alınır mı?

Reav

80+ Silver
intel i5 12450h var 32 gb ram var rtx 4060 8 gb var 1 tb ssd var önerir misiniz? Monster tulpar gaming laptop almayı düşünüyorum bütçe 32 k
Kesinlikle Monster ve Excalibur alınmaz nedenlerini maddelerle anlatayım.
1. Dış kasa kalitesi çok kötü tamamen kalitesiz ve plastik (Excalibur'ların dış tasarımı ve dış kasa kalitesi gerçekten iyi.)
2. Monster Notebook'ların ve Excalibur'ların içinde kullanılan Ram'ler ve M.2 SSD'ler çok kalitesiz.
3. İki üreticininde servisleri çok ilgisiz ürünü gönderip mağdur olmama ihtimaliniz çok düşük.
4. Soğutma performansları çok üst düzey F/P olmayan bir modelini almadığınız sürece 2 üreticide soğutma'da rezalet ötesi.
Bu sebeplerden dolayı forumca Monster ve Excalibur önermiyoruz!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lenovo ve Asus beğenmedim klavyesi rgb li değil.
Acer Nitro bakmanı öneririm.

Son düzenleme:

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,725
İsim
Bilal Tepe
Kesinlikle Monster ve Excalibur alınmaz nedenlerini maddelerle anlatayım.
1. Dış kasa kalitesi çok kötü tamamen kalitesiz ve plastik (Excalibur'ların dış tasarımı ve dış kasa kalitesi gerçekten iyi.)
2. Monster Notebook'ların ve Excalibur'ların içinde kullanılan Ram'ler ve M.2 SSD'ler çok kalitesiz.
3. İki üreticininde servisleri çok ilgisiz ürünü gönderip mağdur olmama ihtimaliniz çok düşük.
4. Soğutma performansları çok üst düzey F/P olmayan bir modelini almadığınız sürece 2 üreticide soğutma'da rezalet ötesi.
Bu sebeplerden dolayı forumca Monster ve Excalibur önermiyoruz!

Acer Nitro bakmanı öneririm.
Monster ramleri ve ssd genelde Samsung ve crucial kullanıyor aynu şekilde excalibur da monsterin servisi elden götürür isen çok iyi keza excalibur da baya ilgileniyorlar soğutma konusuna gelince de markaların modellerine göre değişir MSI thin serisi berbat Asus tuf serisi işlemci cayır cayır yaniyor Google da mesela bunları da konuşmak lazım

Tulpar serisinin kasası kaliteli soğutması da orta Asus tuf ile kapisir

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
458
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
alakası yok monster genel olarak kötü bi marka onun yerine fp olarak acer nitro,lenovo yada daha mantıklı olan hp victus gaming serileritercih edin genel olarak monster türk malı diye iyi diyorlar aslında gerçekten düşük segment laptop yapıyorlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,494
Üyeler
142,935
Son üye
Holi0
Top Bottom