Neler Yeni

Çözüldü✓ Monster Pusat Clutch Gamepad gecikme/takılma sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yusuf Çetinkaya
Merhaba, bir hafta önce monster pusat cluch gamepad aldım. Masaüstü bilgisayarıma dungle ile bağladım ve ilk iki gün hiçbir sorun yoktu. Rdr2, fs22 ve odyssey gibi oyunlar oynadım. Daha sonradan gecikme takılma sorunları başladı, bi 10 dakika oynuyorum karakterle sola veya sağa dönmeye çalıştığımda tepki vermiyor 1-2 saniye sonra daha çok dönüyor takılı kalıyor. Ana menü tuşu bile 2 saniye sonra çalışıyor. Kapatıp açınca düzeliyor ama yine aynı sorun tekrarlanıyor.
Daha önce alan kullanan arkadaşlar bu durumu yaşadımı ne yapabilirim?

Ekler

• B62C94D1-D0A9-491D-ACEB-D69D71E7FE1F.jpeg
    B62C94D1-D0A9-491D-ACEB-D69D71E7FE1F.jpeg
    2 MB · Hit: 25

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Monster gamepadleri saçma arızalar verebiliyor, eski bir modelini kullanıyorum ve sol joystiğin ileri gerisi sağ josytiğin sağı solunu tetikliyor bende. Bi monstera götür baksınlar bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yusuf Çetinkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba, bir hafta önce monster pusat cluch gamepad aldım. Masaüstü bilgisayarıma dungle ile bağladım ve ilk iki gün hiçbir sorun yoktu. Rdr2, fs22 ve odyssey gibi oyunlar oynadım. Daha sonradan gecikme takılma sorunları başladı, bi 10 dakika oynuyorum karakterle sola veya sağa dönmeye çalıştığımda tepki vermiyor 1-2 saniye sonra daha çok dönüyor takılı kalıyor. Ana menü tuşu bile 2 saniye sonra çalışıyor. Kapatıp açınca düzeliyor ama yine aynı sorun tekrarlanıyor.
Daha önce alan kullanan arkadaşlar bu durumu yaşadımı ne yapabilirim?
Neden olduğunu kendim farkettim, kasam uzaktaydı, bazen bacağımın arkasında falan oynarken böyle oluyormuş. Yani araya bi engel vs girince zor okuyor.

Top Bottom