Neler Yeni

Monster Pusat K3 Pro Yay Sesi

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,365
İsim
.
Arkadaşlar Pusat k3 aldım ancak her tuşta yay duyulacak şekilde yay sesi var. Yay sesinden rahatsız olmuyorum ancak kullandıkça geçer mi acaba?

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Arda Eren Aslan
Bazı klavyelerde kullandıkça geçiyor diye biliyorum. Geçme ihtimali var

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
ben de 6 ay civarı kullandım ama gerçekten o yay sesi kullandıkça geçiyor. sağlam klavyedir. usb girişi falan vardı baya işime yarıyordu ama takoz gibiydi attım köşeye duruyor. zamanında 250ye almıştım

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
TAHA KOÇAK
Bugüne kadar 5 tane mekanik klavye değiştirmiş biri olarak söylüyorum. Üst düzey klavyeler hariç yay sesinin kesildiğini görmedim (Lubelamalar hariç).
Monster’ın klavyesini bilmiyorum, geçebilir.

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,365
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben de 6 ay civarı kullandım ama gerçekten o yay sesi kullandıkça geçiyor. sağlam klavyedir. usb girişi falan vardı baya işime yarıyordu ama takoz gibiydi attım köşeye duruyor. zamanında 250ye almıştım
Bunu duymak iyi geldi. Gerçekten diğer klavyelere göre ağır, ama switchi falan ses olarak tatmin ediyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bugüne kadar 5 tane mekanik klavye değiştirmiş biri olarak söylüyorum. Üst düzey klavyeler hariç yay sesinin kesildiğini görmedim (Lubelamalar hariç).
Eğer geçmezsede yapacak bişi yok, fazla rahatsız etmiyor ama olmasada olur :D

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Bunu duymak iyi geldi. Gerçekten diğer klavyelere göre ağır, ama switchi falan ses olarak tatmin ediyor.
için rahat olsun sağlam klavye almışsın ben tuşlarına biraz geç alışmıştım. bi tanesine basarken diğerine de basabiliyorsun. tuşları çok hafif ama iyi hissettiriyor. olmadı ileride satar değişirsin değeri fazla düşmez onun

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,365
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
için rahat olsun sağlam klavye almışsın ben tuşlarına biraz geç alışmıştım. bi tanesine basarken diğerine de basabiliyorsun. tuşları çok hafif ama iyi hissettiriyor. olmadı ileride satar değişirsin değeri fazla düşmez onun
Teşekkür ederim :) aynen şuan dediğini yaşıyorum. Cs oynayamaz oldum ya :D istemsiz zıplıyorum falan filan. Alışırım umarım.

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
Arkadaşlar Pusat k3 aldım ancak her tuşta yay duyulacak şekilde yay sesi var. Yay sesinden rahatsız olmuyorum ancak kullandıkça geçer mi acaba?
Hocam 2 yıllık k3 blue switch kullanıcısıyım. 2. Yılında tuşlarında arıza yaptı haberiniz olsun. Yay sesi bende baya azdı bu bütçede her klavyede oluyordu (hydra r6, calypso ..) bende o yüzden pek sorun etmedim. Klavyeyi teknik desteğe yolladım. Sorunun çözülüp cözülmeyeceğine dair eğer merak ederseniz hatırlarsam size durumu aktarabilirim sonuçlandığında.

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,365
İsim
.
Hocam 2 yıllık k3 blue switch kullanıcısıyım. 2. Yılında tuşlarında arıza yaptı haberiniz olsun. Yay sesi bende baya azdı bu bütçede her klavyede oluyordu (hydra r6, calypso ..) bende o yüzden pek sorun etmedim. Klavyeyi teknik desteğe yolladım. Sorunun çözülüp cözülmeyeceğine dair eğer merak ederseniz hatırlarsam size durumu aktarabilirim sonuçlandığında.
Anladım hocam, sorun yeni oldu sanırım. Garanti bitmişmiydi ?

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
Anladım hocam, sorun yeni oldu sanırım. Garanti bitmişmiydi ?
2 yılı aştı 1 ay kadar. Garantisi ne kadardı bilmiyorum. Bir belge de bulamadım. Ürünü yolladım yurtiçi kargo ile içine bir kağıda sorunları yazdım. Dönüş bekliyorum. Bir tane sorunu yazmayı unutmuşum yarın sabah arayıp bildiririm eğer yapabilecekleri bir şey varsa umarım yardımcı olurlar. ( Sorun A tuşunun switchi red switch gibi ses çıkarmaya başlamıştı. Diğer tuşlardan az çıkıyordu sesi.)

Cihangir

80+ Gold
bu yay sesi çınlama dedikleri ses mi oluyo

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,365
İsim
.
2 yılı aştı 1 ay kadar. Garantisi ne kadardı bilmiyorum. Bir belge de bulamadım. Ürünü yolladım yurtiçi kargo ile içine bir kağıda sorunları yazdım. Dönüş bekliyorum. Bir tane sorunu yazmayı unutmuşum yarın sabah arayıp bildiririm eğer yapabilecekleri bir şey varsa umarım yardımcı olurlar. ( Sorun A tuşunun switchi red switch gibi ses çıkarmaya başlamıştı. Diğer tuşlardan az çıkıyordu sesi.)
Umarım para falan istemezler. Garanti konusunda iyiler ama garantisi bittiği zaman klavye kadar tamir parası istediklerini duymuştum.

bu yay sesi çınlama dedikleri ses mi oluyo
Evet.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
983,960
Üyeler