Neler Yeni

Monster Tulpar T5 RTX 4060 30 Bin TL!

Kartallar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
866
İsim
Kara Kartal
AIDA 64 ile ekran panelini öğrenebilirsiniz alanda renk kalitesi düşük diye iade etsin

Senerr

80+ Bronze
İyide limit gelecekte yukselmiyecek yada düşmeyecek. Eğer limit ile alakalı bir sorun ise ilk baştan olurdu diye düşünüyorum.
Öyle bir şey yok, güncelleme ile limit oynayabiliyor ayrıca tozlanma vs. o limitin daha çok ortaya çıkmasını sağlayabilir ve HP'nin de anakartları eleştiri alıyor. Dediğim gibi sen elindekinden memnunsan burada boşuna ağlıyorsun aslında senin cihazın sorunlu diye.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
İyide limit gelecekte yukselmiyecek yada düşmeyecek. Eğer limit ile alakalı bir sorun ise ilk baştan olurdu diye düşünüyorum.
öldüren limit zaten yavaş yavaş öldürüyor tabi anakart kalitesi'de buna dahil ve insan gibi bilgisayarda yorulur ama şöyle ki yoruldukça performans düşer ama güç çekmesi düşmez yani limitli olduğu için gene aynı watt'ı çeker ama performansın düştükçe düşer ve droplar stutterler oluşur.

Senerr

80+ Bronze
https://www.technopat.net/sosyal/konu/monster-tulpar-t5-v23-1-2.2849314/ testler burada hocam sadece termal macun değiştirerek sanki kasa değiştirmiş gibi kullanıyor herif.
Mesaj otomatik birleştirildi:

3DMark da çok görüyorum clevo yu en üstlerde oluyor bilenin eline verince canavar yapıyor.
İ5 12450H bu kadar başarılı olmayabilir ama siz aynısını alacaksanız evet başarılı gibi ama çoğu detayı gizlemiş. 710M süreyle mi yapmış falan. AIDA 64 Extreme testi yok falan eksik bunlar hep ama yorumlardaki hocalar çok bilgili onlar güzel diyorsa güzeldir fakat AIDA64 extreme testi her şeyi ortaya çıkarıyor çünkü GPU ile Cpu'yu aynanda yük bindiriyor. Ulan ne "ama" ve "fakatlı" yorum yapmışım.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Toprak
Öyle bir şey yok, güncelleme ile limit oynayabiliyor ayrıca tozlanma vs. o limitin daha çok ortaya çıkmasını sağlayabilir ve HP'nin de anakartları eleştiri alıyor. Dediğim gibi sen elindekinden memnunsan burada boşuna ağlıyorsun aslında senin cihazın sorunlu diye.
Hocam öyle ise hiç forumda dolasmiyalim :) burda deneyimlerimi aktardım ve tartışıyoruz sonuçta.

öldüren limit zaten yavaş yavaş öldürüyor tabi anakart kalitesi'de buna dahil ve insan gibi bilgisayarda yorulur ama şöyle ki yoruldukça performans düşer ama güç çekmesi düşmez yani limitli olduğu için gene aynı watt'ı çeker ama performansın düştükçe düşer ve droplar stutterler oluşur.
Hocam zaten limitili cihaz neyiyle yorulacak bu anakarti yormamak için yapılmış bir şey.

Senerr

80+ Bronze
Hocam öyle ise hiç forumda dolasmiyalim :) burda deneyimlerimi aktardım ve tartışıyoruz sonuçta.
Gelip darlayacaksan insanları bence de dolaşma. Ben darlandım senin o yorumunu ben bile çok gördüm.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

Hocam zaten limitili cihaz neyiyle yorulacak bu anakarti yormamak için yapılmış bir şey.
hocam anakart kalitesiz bu da işlemciyi yorar haliyle limitlede hep kendini sınırlar şimdi siz hep kendinizi kasarsanız ne olur ? onu düşünün haliyle bunlar olur bir de Senerr hocam deneyimlerinize değil bana dediklerinize hitaben dedi.

Senerr

80+ Bronze
Kullanmazsan eskimez, koca gün AAA oyun oynarsan limit dinlemez cihazı eskitirsin mining yapsan o cihazda limit var diye mining yapılmamıştır diye mi satacaksınız ? Bu cihazlar zaten oyun oyna ve eskit diye varlar o ayrı konu ama eskimeyecek cihazı sana satmazlar. Yoksa adam nasıl para kazansın.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Toprak
hocam anakart kalitesiz bu da işlemciyi yorar haliyle limitlede hep kendini sınırlar şimdi siz hep kendinizi kasarsanız ne olur ? onu düşünün haliyle bunlar olur bir de Senerr hocam deneyimlerinize değil bana dediklerinize hitaben dedi.
Zamanla bakarız hocam ini cini çıkar oraya

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
bakın ben 3 haftalık deneyimlerimi aktarmıştım yeşil sitede orayı okuyun ve sonradan yazdıklarımı okuyun dağlar kadar fark var arada dediklerimin.

Senerr

80+ Bronze
Amacınızı hala anlayamadım, adamı darladın darladın şimdi bakarız diyorsun. Ekran kartında mining yapıp ya limiti vardı diye miningsiz satacak adam tipi var sizde. Zaten limitli yav ne yorulacak daha ? Ekran kartının içindeki anakart. o.O2

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Toprak
Yani, bende şükür ediyorum. Casper kullanıp memnun olan nadir insanlardanım lakin önerecek kadar da değilim. :kekw:
Ben iyi fiyata aldım yani sonuçta. Elimde bomba gibi patlamadığı sürece kalkıp eleştirme hakkını kendimde pek göremiyorum. Ha 8. ayda benimki de yansa kızarımda 2 3 sene sonra 4060'ın hükmü bitecek zaten ben napayım o zaman yanmış yanmamış. Zaten 2 3 yıldan sonra çalışırsa o zamanda överim. Bu kadar basit.
Hocam yeni gördüm. Aynı durum bendede geçerli bende kimseye onermedim zaten. Sadece ölü fiyattan aldım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,681
Üyeler
141,620
Son üye
Emirhanfzl
Top Bottom