Neler Yeni

Monster Tulpar T7 V.24.1 ya da Tulpar T7 V20.4 Alınır mı?

Maepyr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Eyyup Yağmur
Bütçe
20000
Öncelikle iyi forumlar dilerim,
Aklım da şu an monster tulpar t7 v20.4 var. Okul falan serüvenim olduğu için laptop almayı daha uygun görüyorum ama geçmiş tecrübelerinden ya da şu an ki tecrübelerine dayanarak yorum da bulunan %55-%60 lık bir kesim olumsuz görüşler sağlamış. Batarya konusunda da aldığım bilgilere göre 2 - 2-5 saat civarı götürdüğü söyleniyor. Hem oyun hem de bilgisayar ya da yazılım mühendisliği için bu laptop alınır mı? yani Monster markası tercih edilir mi? Farklı pc görüşlerine de açığım özellikle f/p ürünleri tavsiye ederseniz çok mutlu olurum.
İyi forumlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yanlış yazmışım Tulpar T7 V24.1 olacak

Flamesa

80+ Silver
Hocam bu bütçede alınmaz kesinlikle. Ne tarz bir laptop arıyorsunuz? Yurtdışından alabilirmisiniz?

Maepyr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Eyyup Yağmur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bu bütçede alınmaz kesinlikle. Ne tarz bir laptop arıyorsunuz? Yurtdışından alabilirmisiniz?
Hocam yurt dışı sıkıntı hem okul hem oyun için bir laptop lazım, tulpara baktığım zaman pili sıkıntı gibi görünüyor msi katana gf76 şu an düşündüklerim arasında sizin bir tavsiyeniz var mıdır hocam?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,931
İsim
Bilal Tepe
Öncelikle iyi forumlar dilerim,
Aklım da şu an monster tulpar t7 v20.4 var. Okul falan serüvenim olduğu için laptop almayı daha uygun görüyorum ama geçmiş tecrübelerinden ya da şu an ki tecrübelerine dayanarak yorum da bulunan %55-%60 lık bir kesim olumsuz görüşler sağlamış. Batarya konusunda da aldığım bilgilere göre 2 - 2-5 saat civarı götürdüğü söyleniyor. Hem oyun hem de bilgisayar ya da yazılım mühendisliği için bu laptop alınır mı? yani Monster markası tercih edilir mi? Farklı pc görüşlerine de açığım özellikle f/p ürünleri tavsiye ederseniz çok mutlu olurum.
İyi forumlar.

yanlış yazmışım Tulpar T7 V24.1 olacak
O fiyata rtx 3080 li bide 3070 li laptop vardı onlara yonel

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,931
İsim
Bilal Tepe
senden ricam link atar mısın? Bir de pil olarak kaç saat gidiyor?
O tarz laptoplar sarzda oynanmali kardeşim yoksa grafik kartı tam verim çalışmaz 60 FPS bile oynayamadım cogu oyunu

MzK47555

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Mehmet Zahit Keskin
Bende 20.4 modeli var. Bu özelliklere bu fiyat iyi diye aldım. Bütçem de o kadardı. Yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum. Sıkıntı görmedim. Ama pilinin w düşük olduğu için genelde şarjda kullanman gerekiyor.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,931
İsim
Bilal Tepe
Bende 20.4 modeli var. Bu özelliklere bu fiyat iyi diye aldım. Bütçem de o kadardı. Yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum. Sıkıntı görmedim. Ama pilinin w düşük olduğu için genelde şarjda kullanman gerekiyor.

16500e de ryzen 7 5800h olan modeli var

BUTCENE hangisi uyarsa

Maepyr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Eyyup Yağmur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

Techno08

80+ Gold

Flamesa

80+ Silver
Çok çok az kullanılmış diyor dediği gibiyse ve sorunsuzsa alınır.

Daha taşınabilir laptop isterseniz bu var, kasası ince olduğundan işlemci 4.3GHzlere çıktığı zaman biraz ısınabilir.

Hocam yurt dışı sıkıntı hem okul hem oyun için bir laptop lazım, tulpara baktığım zaman pili sıkıntı gibi görünüyor msi katana gf76 şu an düşündüklerim arasında sizin bir tavsiyeniz var mıdır hocam?
gf76 alınır ama bu bütçede alınmaz. 3070li 11800h gp76-ge76 indirime girerse o modelleri öneririm. Geçen hafta gp76 20k civarına düşmüştü.

Maepyr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Eyyup Yağmur
teşekkür ederim tavsiyeniz için hocam.

Çok çok az kullanılmış diyor dediği gibiyse ve sorunsuzsa alınır.

Daha taşınabilir laptop isterseniz bu var, kasası ince olduğundan işlemci 4.3GHzlere çıktığı zaman biraz ısınabilir.

gf76 alınır ama bu bütçede alınmaz. 3070li 11800h gp76-ge76 indirime girerse o modelleri öneririm. Geçen hafta gp76 20k civarına düşmüştü.
Tamamdır hocam göz önünde bulunduracağım. Sağolun tavsiyeniz için.

Top Bottom