Neler Yeni

Çözüldü✓ Montaj yaptım sistemim acılmıyor

Berkant33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkant Yıldz
Arkadaşlar merhaba sistemimi güncellemeye karar verdim ekran kartı işlemci ve psu satın aldım.Rx6600XT AMD R5 5600 asus 650w bronz psu bu parcaları asus prime A320M-e anakartıma montajladım Sistem calısıyordu lakin görüntü alamıyorumdum,eski işlemcimi taktım ve bios update yaptım.Yeni islemcimi taktım, hala görüntü alamıyordum. Ramı cıkardım tekrar taktım denedim.Bios pilini cıkardım ve taktım tekrar denedim hicbir sonuc alamayınca, islemcimi cıkardım. Tekrar montajladım. Şuan sistemim hic bir şekilde calışmıyor yardımcı olabilirmisiniz...

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Kaan
Power supply adreslenebilirmi yani ellemi psu kablolarını psu ya takıyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Kaan
Anladığım kadarıyla psu da bir sorun yok anakartta bir sorun yok gpu da bir sorun yok tek sıkıntı işlemci gibi duruyor

Berkant33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkant Yıldz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladığım kadarıyla psu da bir sorun yok anakartta bir sorun yok gpu da bir sorun yok tek sıkıntı işlemci gibi duruyor
Eski işlemcim ile sistemim calışıyor (Amd ryzen 3 1300x) Yeni islemcimi taktığımda eskisen calısıyordu görüntü alamıyorum şimdi hic bir reaksiyon göremiyorum yeni bir anakart alıp deniyeceğim Umarım montaj sırasında bir zarar vermemişimdir :/
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forumda yeniyim kusura bakmayın fotoraf yüklemeye calıştım başaramadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Kaan
Eski işlemcim ile sistemim calışıyor (Amd ryzen 3 1300x) Yeni islemcimi taktığımda eskisen calısıyordu görüntü alamıyorum şimdi hic bir reaksiyon göremiyorum yeni bir anakart alıp deniyeceğim Umarım montaj sırasında bir zarar vermemişimdir :/
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forumda yeniyim kusura bakmayın fotoraf yüklemeye calıştım başaramadım
Aynen temizlik yaparken büyük ihtimalle Zarar verdiniz pinleri bir kontrol edin kırık varmı

Lnex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Emre CAN
Hocam çok açık değil mi? Bios update gerekiyor r5 için

Top Bottom